www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський район: парусна регата
Версія для друку Написати листа
25 вересня до Дня міста у Верхньодніпровську відбулася парусна регата по р.Дніпро. Провела її СК «Сілко» під керівництвом Одновол Р.М..

В регаті прийняли участь яхти Верхньодніпровська та селища Дніпровського класа «рикошет мікро» яхти «Афіна», «Діана» машинобудівного заводу, «Вікторія» Колосенко О.; класа «Т-2» яхти «Дюфюр» ПП Бондаренко Ю.О. та «Місячне сяйво» Ноді О. (сел.Дніпровського).

Погода була екстремальною, але це ще більш збуджувало учасників до перемог та випробувань. Переможцями стали команда Бондаренка Юрія з яхтою «Дюфюр», 1 місце; почесне друге місце зайняла команда Одновола Руслана з яхтою «Діана»; 3-4 місця – команди з сел..Дніпровського з яхтами «Місячне світло» Нода О. та «Вікторія» Косенко О..
Приз за волю до перемоги отримала команда яхти «Афіна» Дігтярьов А., Карнажицький В., Краснощок А..

Яхт-клуб у Верхньодніпровську заснував машинобудівний завод у 1990 року. В ті роки клуб був дуже відомим. Були змагання, коли сюди приїздили близько 100 човнів з різних областей України. Але з часом клуб перестав отримувати фінансування, занепав, тричі помінялось керівництво заводу, яхти розпродали. 2008 році залишок клубу взяв в аренду підприємець Бондаренко Ю.О., який потроху почав відновлювати роботу клубу. "Яхт-клуб "Парус" отримав нове життя.
З часом при ПДЮТ відкрився кружок вітрильного спорту (керівник Одновол Р.М.), який зараз відвідує 24 дитини. Нажаль база клубу не має того необхідного обладнання, що потребують діти для навчання та змагань, але вони продовжують мріяти та надіятись, що настануть кращі часи і Верхньодніпровська земля знов прославиться своїми регатами та яхтами.
Оргнанізаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор