www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відділення Ощадбанку в Верхньодніпровську відтепер працює у новому офісі. 
Версія для друку Написати листа
17 березня АТ „Ощадбанк” відсвяткував новосілля, переїхавши в нове приміщення у м.Верхньодніпровську по проспекту Шевченка, 8 (приміщення колишнього кафе «Казка»). 
На святковому відкритті начальник Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанку» Геннадій Федорович Малашенко разом із заступником начальника управління з питань роздрібного бізнесу Валерієм Андрійовичем Рековим, начальником відділу організаційної роботи регіональної мережі Іриною Володимирівною Шинкаренко та керівниками району та міста перерізали стрічку на вході до офісу.

 
Директор філії Любов Павлівна Скиба запросила шановних гостей до нового офісу банку. Показала робочі місця персоналу, кабінети, розповіла про послуги, які буде надавати банк, запросила присутніх керівників державних, приватних установ, організацій, підприємств до співпраці. 
Голова райдержадміністрації О.Б.Ковальчук, голова районної ради А,В.Кравченко та міський голова Л.В.Калініченко висловили слова подяки обласному керівництву «Ощадбанку» за дбайливе ставлення до своїх клієнтів та побажали працівникам філії процвітання та успіхів у роботі.


Відтепер мешканці районну матимуть змогу отримувати великий спектр банківських послуг у відділені нового формату, який має максимально забезпечити жителів та підприємців району якісними послугами. У відділенні можна відкрити вклади у національній та іноземній валютах, сплатити комунальні платежі, отримати заробітну плату, пенсії та різні види допомоги, інші банківські послуги. 
З цього року АТ «Ощадбанк» відновлює видання «теплих кретитів» для населення міст і сіл району.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор