www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Як навчальні заклади Верхньодніпровщини святкували День Соборності України. 
Версія для друку Написати листа
День Соборності України - свято, що відзначається щороку в день проголошення возз'єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки. 
Протягом минулого тижня у всіх навчальних закладах району відбулися інформаційно-просвітницькі та виховні заходи, присвячені Дню Соборності України. Історичні квести, краєзнавчі вікторини, віртуальні подорожі, виставки дитячих малюнків, перегляди документальної хроніки та інші заходи об’єднувала одна ідея – «Україна – соборна держава». 

Учні та вчителі Верхньодніпровської СЗШ №5 створили колективне панно «Україна – єдина країна», провели конкурс читців, віртуальну подорож "Фастів-Хуст-Київ" та засідання круглого столу на тему "Соборність України". У Пушкарівській СЗШ директор районного історико-краєзнавчого музею Н.І.Коновал провела Урок державності «Там збиралися під прапори». В багатьох навчальних закладах відбулися патріотичні флешмоби під гаслом «У єдності наша сила». В шкільних бібліотеках організовано книжкові тематичні викладки «Соборність України: від ідеї до життя». 
Ми – єдиний народ і наша Україна - соборна країна. Нехай єдність нашого народу та спільна мета відкриють шляхи до перемоги, до світлого майбутнього рідної держави! 

Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами http://www.osvita-verh.dp.ua/ 


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор