www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА XVII СЕСІЯ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ.
Версія для друку Написати листа
21 березня 2018 року відбулося чергове пленарне засідання депутатів районної ради. 

Перед початком пленарного засідання слово надали представниці делегації Боровківської територіальної громади Валентині Миколаївні Мусі. Жінка просила у представників влади району допомоги з відновленням транспортного сполучення з Верхньодніпровська до Вільногірська через Боровківку, мотивуючи своє прохання тим, що цей автобус необхідний не тільки сільським жителям – він потрібен і городянам, які приїздять до села, де в них мешкають батьки, і де знаходяться їхні дачі. Самі ж сільчани нерідко працюють у Вільногірську на склозаводі та ГМК. Необхідні пояснення щодо цього надав голова районної державної адміністрації О.Б.Ковальчук. Олег Борисович зауважив, що існує комісія при облдержадміністрації, яка визначає переможців тих чи інших маршрутів, а також те, що переможців на зазначеному маршруті останнім часом не було з причини розбитих місцевих доріг. Конкурс оголошувався ще в грудні минулого року, але він не відбувся я к такий за відсутністю претендентів. Було сказано й про те, що самотужки поремонтувати цю дорогу місцева влада, громада не мають юридичного права, і , на жаль, не винайшли такої можливості, не напрацювали такого механізму, який би працював у межах діючого законодавства. Однак голова обнадіяв зібрання тим, що наступної неділі буде проведено тендер для перевізників, у влади є домовленості з цими людьми і стимули для їхньої перемоги.


Альтернативний вихід із становища запропонував депутат В.І.Ніколаєв: використати досвід мера Києва Кличка, який замість приватних маршруток пустив комунальні. Тобто він запропонував зробити власне комунальне підприємство, яке буде займатися перевезенням пасажирів. Було рекомендовано розглянути це питання на профільній комісії на рівні законності і можливості. Удискусії з приводу взяли участь також депутати А.І.Кукса, Є.Ф.Безус та М.М.Цебенко. Було вирішено включити питання ремонту доріг через Боровківку і Дідове Дмитрівської сільської ради 42-им питанням у чергу денну сесії. Після того, як голова РДА пообіцяв боровківській делегації дати відповідь щодо даної проблеми через тиждень, сесія розпочала свою роботу.Причому початок її був і печальним і приємним водночас: голова районної ради А.В.Кравченко запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять депутата районної ради Людмили Михайлівни Коваленко, котра дочасно пішла з життя, та висловив слова жалю близьким і рідним покійної. Після цього член Верхньодніпровської районної виборчої комісії Н.В.Штельман зачитала постанову РВК про заміну депутата районної ради на наступного за чергою в списку Політичної партії «Опозиційний блок». Новим депутатом районної ради стала О.В.Роговська, директор Верхньодніпровської СЗШ № 1. Голова райради привітав нову колегу букетом квітів, а присутні – аплодисментами.

Певну цікавість присутніх викликав звіт керівника Жовтоводської місцевої прокуратури В.М.Геника, звернення СК "Тігер" про допомогу молоді займатися спортом, звернення воїнів АТО, щодо їх вимог та звіт голови районної ради за 2017 рік. На розгляд депутатів було винесено понад 40 питань, серед яких: про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2017 рік, Звіт про виконання районного бюджету за минулий рік, Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік», Звіт про забезпечення соціального захисту учасників бойових дій (учасників АТО) у Верхньодніпровському районі протягом 2017 року, Звіт щодо тимчасово вилучених дітей, де є загроза їх життю і здоров’ю у Верхньодніпровському районі протягом 2017 року, звіт керівництва районної ради про співпрацю з колективом КЗ «Придніпровський край», зміни до поточних програм, прийняття Положення про Верхньодніпровську районну учнівську премію за номінаціями «Випускник року», «Учень року” та інші нагальні питання.Наприкінці сесії слово було надано старшому інспектору Верхньодніпровського міськрайонного відділу з питань пробації Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, Батеху Станіславу Сергійовичу щодо змін у законодовстві стосовно стягнення аліментів.


Заступник голови районної ради С.В.Якименко наостанок зачитав звернення депутатів районної ради до районної та обласної державної адміністрації, а також звернувся до депутатських фракцій з проханням внести свої пропозиції щодо величини відсотку по Порядку визначення пайової участі замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури Верхньодніпровського району.

Голова районної ради Артем Вадимович Кравченко подякував депутатам за активну і плідну співпрацю.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор