www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський район: Неповторні миті свята для дітей с. Пушкарівка.
Версія для друку Написати листа
Україна! Усе святе зібралося для кожного з нас у цьому слові… Земля батьків, дідів, прадідів. Земля наших дітей! Так! Саме діти мають нести в своїх серцях прагнення до свободи, до збереження незалежності держави.

Святкування Дня Незалежності в с. Пушкарівка припало на час проведення на території Пушкарівського сільського будинку культури Дитячого розважального табору волонтерами Асоціації професійних капеланів України (АПКУ) під керівництвом Кучера Віталія Петровича, голови АПКУ у Верхньодніпровському районі, радника голови Верхньодніпровської районної ради. Саме завдяки їм для дітей села свято стало таким цікавим та незабутнім. Підтримали їх у цій благодійній справі голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко А.В. та голова Пушкарівської сільської ради Редько О.В..

На протязі трьох днів волонтери створювали дітлахам справжню атмосферу свята. Дітей пригощали солодощами, проводили конкурси, спортивні змагання. Діти співали пісні про Україну, читали вірші.

На День Незалежності України, 24 серпня, організатори табору разом з керівництвом Пушкарівського сільського будинку культури провели цикл заходів під назвою «Ми діти твої Україно». Це свято ввібрало в себе весь колорит української культури. Для дітей був організований ігровий майданчик. Проводився майстер-клас, на якому Якименко О., Чорна О. та Середа І. розмальовували дитячі обличчя українською символікою, казковими персонажами. Наприкінці свята всіх пригощали смачними українськими стравами.

В цьому році День Незалежності для маленьких пушкарівців був дуже особливим та запам’ятається надовго. Адже все було для них. Просто, цікаво і без пафосу.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор