www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
«Морозко» у Верхньодніпровську
Версія для друку Написати листа
Землю притрусив сніжок, зимові свята вже відбули, а казковий зимовий настрій не залишає наш райцентр! Творчий колектив районного будинку культури вже неодноразово створював для мешканців міста справжній новорічний настрій. Так було і цього разу.

3 лютого, на численні прохання глядачів, у Районному Будинку культури відбулася яскрава музично-драматична вистава «Морозко». Її презентували прекрасні актори: Меланка - О.Федорянко, Іванко – О. Яценко, Мати – Т.Шевченко, Батько – В.Кабаченко, Марфуша – В.Янкова, Старенька – Н.Даниленко, Зима – Н.Джарти, Кума – О.Черевко, Морозко – М.Черненко, Казкар – Данило Семенов, учасники масовки – ансамбль «Діброва».
Режисер вистави – Олена Федорянко. Помічник режисера – Тетяна Шевченко.
Музичне оформлення – Іван Вовк. Художнє оформлення – Тетяна Дорохіна.
Гарна режисерська постановка історії «Морозко» не залишила байдужим до долі Меланки жодного малого та дорослого глядача. Вистава була сповнена гарною музикою, піснями, чудовим українським колоритом та добрими жартами. Щирий сміх супроводжував всю виставу. Глядачі з головою поринули у світ чарівних зимових пригод разом із головними героями: Старим та Старою, їхніми доньками – доброю та працьовитою Меланкою й лінивою та жадібною Марфушею, а також мудрим та справедливим чарівником - Морозком. Діти та й дорослі на яскравому прикладі побачили, яку велику силу мають такі людські якості як доброта, дружба, кохання.
Тож щиро дякуємо цьому творчому колективу за такий приємний та гарний час.
Особливо хочеться подякувати виконавиці ролі Марфуши - Валентині Янковій - за такий яскравий, колоритний образ.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами ЗМІ
Фото І.Овчаренко

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор