www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Проведено нараду щодо впровадження урядової програми «Доступні ліки»
Версія для друку Написати листа
Проведено нараду щодо впровадження урядової програми «Доступні ліки»

25 квітня 2017 року з метою впровадження урядової програми «Доступні ліки» перший заступник голови райдержадміністрації Шуть В.В. провів робочу нараду, під час якої було обговорено стан впровадження зазначеної програми та проблемні питання, які цікавили медиків.
Тему практичного втілення ідеї забезпечення мешканців району безкоштовними ліками обговорили за участі головного лікаря районної лікарні, начальника фінансового управління райдержадміністарції та керівників аптечних закладів району.
Учасники наради проаналізували список ліків, які безкоштовно видаються в рамках програми, надали роз’яснення і рекомендації щодо виписки рецептів та обговорили механізм відшкодування коштів аптечним закладам.
Завдяки проведеній роботі в даний час мереж аптек в районі з якими укладено угоди є три: це «Фармація», «Еліт-Фарм» та «Руан».
Процес впровадження урядової програми «Доступні ліки» та оформлення договорів із аптечними закладами, які співпрацюватимуть із державою та реалізовуватимуть програму в районі триває і тримається на постійному особистому контролі.
організаційний відділ апарату райдержадміністрації
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор