www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський район: Екскурсія авіамодельного гуртка сел..Дніпровського до полку «Дніпро -1»
Версія для друку Написати листа
Селище Дніпровське вже давно славиться авіамодельним гуртком, що діє в Клубі юного техніка, від дня його заснування. Гурток відвідують учні від 8 до 10 класів Дніпровської середньої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів. Тож отримати подарунок, поїздку на базу полку «Дніпро-1» школярам було дуже приємно та почесно. Такий шанс випадає не кожному.

14 дітей, членів авіамодельного гуртка, із захопленням відвідали легендарний полк, славетну історію якого школярам розповів громадський діяч Павло Закіпний. Учням показали казарму, побут бійців, Храм, військову техніку та стадіон. Та головною метою юних відвідувачів була аеророзвідка полку, адже вони власноруч конструюють та вивчають моделі літаків. Тож, отримати від аеророзвідки полку "Дніпро-1" на згадку модель діючого літака та пульт управління було дуже несподівано та приємно. Завдяки такому подарунку діти тепер зможуть тренуватися у польотах частіше.Наприкінці зустрічі з дітьми зустрівся Андрій Русол, т.в.о старший інспектор з професійної підготовки полку, й поділився своїми спогадами про участь у бойових діях. Він зауважив, що єдине цінне в житті - це досвід, яким можна поділитися з людьми, і, що вони мають захищати рідну Україну та своє майбутнє адже зараз складний час для формування української нації.

Діти захоплююче слухати та роздивлялися все що їм показували та розповідали. Працівники полку були приємно вражені повагою та уважністю з якими учні та викладачі віднеслись до екскурсії. Штаб полку «Дніпро – 1» на останок виказав школярам подяку за чудову можливість розказати підростаючому поколінню про завдання та місію, які виконують полк в зоні АТО вже більше двох років.

10


Завдяки клопотанню голови Верхньодніпровської районної ради Кравченка А.В. перед командуванням полку «Дніпро – 1» та фінансової підтримки профспілки ПАТ ДКПК діти отримали таку гарну можливість відвідати полк. Щира їм подяка від вчителів та дітлахів, адже це вагомий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор