www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Нове життя занедбаних будівель Верхньодніпровська.
Версія для друку Написати листа
Верхньодніпровський район у серпні місяці прийняв участь в обласному конкурсі мікропроектів «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що проводився Українським Фондом соціальних інвестицій та німецького банку розвитку KfW, та переміг, отримавши можливість розробити та реалізувати на території району проект по реконструкції нежитлових будівель під будинок соціального житла. Таким чином з’явився на світ мікропроект «Створення житлових умов для тимчасово переселених осіб м.Верхньодніпровська, Дніпропетровської області за адресою: вул..Федоровського, 21, м.Верхньодніпровськ» на суму 5969,862 тис.грн..

Верхньодніпровська міська рада зробила свій громадський внесок виділивши кошти на розробку ПКД в сумі 200 тис.грн. Реалізація самого проекту розпочалася в рамках Угоди між Українським Фондом соціальних інвестицій та Агенцією по впровадженню (АпВ). За рамковою Угодою реконструкція має відбутися в термін 10 місяців. За цей час планується реконструювати будівлю в 16-квартирний будинок з прилеглими майданчиками для дітей та спортивних занять, для парковки, відпочинку людей похилого віку, а також планується озеленення прилеглих територій (вирубка сухостою та насадження нових дерев).
Крім того, Верхньодніпровський район, перемігши в конкурсі, отримав бонус – можливість капітального ремонту об’єкту соціального призначення на суму близько 4 млн.грн.. Ним стала Верхньодніпровської СЗШ №5, яка потребує заміни вікон, покрівлі.
Таким чином, вже 19 вересня, на території школи відбудеться перед тендерна конференція по цьому проекту, а 28.09.2016 року буде визначено переможця в тендерних пропозиціях, який візьметься за капітальний ремонт будівлі Верхньодніпровської СЗШ №5.
Щоб сьогодні цей проект був втілений в життя Верхньодніпровською РДА більше року велась кропітка підготовча робота для реалізації задумки. І хоча кожному з нас завжди хочеться «по скоріше», на жаль не все так швидко може здійснитись. Тож давайте мріяти та робити, і все у нас буде добре.
Оргнанізаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор