www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Звіт фракції ВО "Свобода" за 2017 рік
Версія для друку Написати листа
Дай, Боже, звитягу почуватися господарем на своїй землі… (з Програми захисту українців)

На виконання Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутати Верхньодніпровської районної та міської рад провели звітні збори. Уже другий рік поспіль напередодні Дня памяті Героїв Крут 28 січня «свободівці» звітують перед виборцями про результати своєї річної діяльності.

Ми маємо 2 депутатів – Г. Прохоренко та П.Герасименка, які представляють інтереси своїх виборців у районній раді.

Основними напрямками роботи є:

-робота в депутатських комісіях, вивчення та аналіз документів, проектів рішень, які приймає рада;

-участь у пленарних засіданнях рад;

-оформлення депутатських звернень, запитів для більш ефективної діяльності;

-виділення з депутатського фонду матеріальної допомоги на лікування мешканців міста та району;

-особистий прийом громадян з вирішення нагальних проблем, юридичний супровід;

-самоосвіта.

Допоміжними напрямками роботи були організація та проведення заходів, акцій патріотичного змісту, волонтерська допомога учасникам війни. Так, протягом минулого року силами «Свободи» були проведені західи до Дня памяті Героїв Крут, Героїв Небесної сотні, Дня народження Кобзаря, Марш Нескорених до Дня незалежності, презентовано проект спільно з молодіжною ГО «Сокіл» «Голодомор 1932-1933 рр.», акція «Запали свічу памяті», спільне виконання Славню «Ще не вмерла Україна» біля бюсту Т.Шевченка до Дня Соборності; організовано зустрічі з лідером ВО «Свобода» О.Тягнибоком та депутатом ВР Ю.Левченком.

В цілому депутати – «свободівці» протягом звітного періоду підготували близько 100 звернень та запитів. Переважно вони стосувалися захисту інтересів учасників бойових дій на Сході України, дітей, вилучених із сімей, проблем дітей з функціональними можливостями,внутрішньо переміщених осіб. Разом з тим депутати не обходили своєю увагою й питання діяльності місцевого водоканалу та ціноутворення на воду для населення, ремонту доріг, споруд, освітлення вулиць, бездіяльності правоохоронних органів, виконавчої служби.

В рамках ЗУ «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» за нашої ініціативи були вирішені питання зубопротезування демобілізованих військовослужбовців. В процесі розгляду знаходяться питання забезпечення цієї категорії житлом та виділення землі під забудову,надання земельних ділянок під ОСГ.

Водночас можемо поділитися і власними спостереженнями за діяльністю ради в тих моментах, де наше бачення категорично розходиться з позицією більшості депутатів. Зокрема ми, в рамках закону, блокували всі рішення ради, які містили ідеологічно неприйнятні або потенційно корупційні моменти, в тому числі формування бюджетів, внесення змін до них, перерозподіл вільних лишків.

Найбільш позитивним моментом у своїй діяльності депутати-націоналісти вбачають злагоджену командну гру, де кожна ланка є сильною і випробуваною часом. Готові сприймати конструктивну критику від опонентів та пропозиції від виборців, що спрямовані на посилення ролі та значимості нашої громади та країни в цілому.

Пропагуючи і далі ідею українського націоналізму, обіцяємо й у майбутньому діяти згідно «Програми захисту українців»- основного документу «свободівців».

Депутати від фракції ВО «Свобода» Г.А. Прохоренко, П.Л.Герасименко.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор