www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодньодніпровському району бути з водою! Перспективи.
Версія для друку Написати листа
Третього жовтня до Верхньодніпровського району завітав народний депутат України Андрій Денисенко, щоб ознайомитись з проблемами водопостачання в районі.

Разом з головою районної ради Кравченко А.В. та депутатом обласної ради Войтовим Г.О. він провів нараду з питання водопостачання району якісною питною водою, що може надаватись району підприємством КП ДОР «Аульський водовід». На зустрічі були присутні голови фракцій, радники голови районної ради, в.о.директора КП ДОР «Аульський водовід» Страшко В.В..

Голова райради Кравченко А.В. та в.о.директора КП ДОР «Аульський водовід» Страшко В.В.. презентували Денисенку А.С. та присутнім проект щодо забезпечення питною водою населення Верхньодніпровського району.

Кравченко А.В. зазначив, що на сьогоднішній день у районі склалася катастрофічна ситуація з забезпеченням жителів питною водою по причині жахливого технічного стану існуючих водогонів. Оскільки найбільшими населеними пунктами району є міста Верхньодніпровськ та Верхівцево, селища Новомиколаївка та Дніпровське (КПК), то саме вони потребують прийняття кардинальних заходів щодо забезпечення якісною питною водою.У 2016 році він, як голова районної ради, ініціював проведення ряду нарад з представниками територіальних громад Верхньодніпровщини, райдержадміністрації, КП ДОР “Агульський водовід”, обласної ради. Активну участь у вирішенні цих проблем прийняв заступник голови обласної ради по виконавчому апарату – начальник управління житлово-комунального господарства та комунальної влади Безус В.О.. При його підтримці була проведена технічна нарада з питань вибору способу забезпечення питною водою вище вказаних громад Верхньодніпровщини, на якій дійшли згоди щодо готовності КП ДОР “Аульський водовід” надавати постійно необхідні об’єми питної води та звернутися до департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації щодо виділення коштів на реалізацію і впровадження проекту прокладання нових водогонів до населених пунктів Верхньодніпровськ, Верхівцеве, Новомиколаївка, Дніпровське від КП ДОР «Аульський водовід», тим самим вирішивши проблему з забезпеченням якісною питною водою 39000 мешканців Верхньодніпровського району. Завдяки активній підтримці Безуса В.О. проект здвинувся з мертвої точки й отримав підтримку обласної ради.

В.о.директора КП ДОР «Аульський водовід» Страшко В.В. доповнив презентацію технічними моментами, озвучивши пропозиції підприємства щодо реалізації проекту забезпечення водопостачання у районі.


Тож, вони докладно розповіли про роботу, яка вже проведена, про можливості та перешкоди реалізації даного проекту та попросили народного депутата Денисенка А.С. представляти та підтримати даний проект на рівні області та Верховної ради України. В ході обговорення були вислухані пропозиції, зауваження від усіх присутніх.

На завершення Андрій Денисенко дав чіткі доручення щодо реалізації проекту на даному етапі, тим самим погодившись підтримати його на всіх рівнях. Він завірив, що й на далі надавати районній раді всебічну допомогу щодо реалізації проекту.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор