www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Святкування Дня села в Бородаївці.
Версія для друку Написати листа
15 жовтня 2016 року в приміщенні Бородаївського сільського будинку культури відбулося свято – День села.

Святково прикрашена сцена в приміщенні будинку культури перекликалась з виставкою поробок народних умільців, а саме мальовані картина Оксани Казидуб та розшиті бісером картини у виконанні Марини Пащенко.

З привітальним словом до урочистого зібрання звернувсь голова районної ради А.В.Кравченко – побажав жителям села мирного неба та усяких благ.
Голова територіальної громади Хижняк В.С. поздоровив земляків зі святом, подякував за підтримку та співпрацю щодо розвитку села, окреслив плани на найближче майбутнє.
Також були нагороджені грамотами сільського голови колективи Бородаївської амбулаторії ЗПСМ, КЗНВК «Вишенька», Правобережненська філія КЗ « Ганнівський НВК».
Подяками голови сільської ради були відзначені родини Дроздових (Світлана,Євгенія та Уляна), Соколенко(Альона, Анна та Юлія) та родина Ковальчук(Інна Михайлівна та донька Анна) за активний творчий підхід у житті громади та активну життєву позицію; бібліотекар Бородаївської сб Лисогор В.М. – за багаторічну працю. Стьожка О.Г., Ковальчук В.Г., Криворот Т.І., - за активну участь у житті громади.
Гості та жителі села вшанували пам'ять загиблих воїнів у другій світовій війні , в зоні АТО, у Авганістані та підчас ліквідації на Чорнобильській АС хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили.
Святковий настрій дарували учасники колективу художньої самодіяльності «Сонечко» Правобережнянського СБК разом із завідуючою Бичко О.В., а саме (Белогорцев Павло,Анкундінова Лера,Малієнко Анастасія, Часовських Ольга, Гуртова Діана), та учасники художньої самодіяльності Бородаївського СБК колектив « Мальва»( Світлана Пойда, Євгенія та Уляна Кальченко, родина Соколенко мама Альона доньки Анна і Юлія, Аліна Недошопа) разом з директором бк Боженко Н.В. З привітальними словами завітали вихованці КЗНВК «Вишенька» та учні Правобережнянської філії КЗ «Ганнівський НВК».

Також на свято були запрошені учасники художньої самодіяльності районного будинку культури, а саме Сергій Харченко, Олена Федорянко, Микола Черненко. Музичний супровід усього свята надавав Іван Вовк.
Жителі села жвавими оплесками обдаровували всіх учасників свята.
Опісля святкового концерту всіх жителів та гостей було запрошено на святковий обід, для приготування якого надали свою допомогу спонсори:ТОВ « Правобережне» Нех С.І.,фермерське господарство «Явір» Паньків Я.В.,ПП «Колчак» Колчак Т.М., ПП «Клименко» Клименко Т.С., Скляр А.І., Сидоренко
Святковий вечір продовжився дискотекою
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор