www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 18 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
XI сесія Верхньодніпровської районної ради VII скликання відбулась.
Версія для друку Написати листа
6 березня відбулася одинадцята за рахунком сесія Верхньодніпровської районної ради VII скликання. На цій сесії розглядалось 40 питань. Серед них питання про внесення змін до районних програм, звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, перейменування районної газети, укладення трудового договору з КП «Житловик», затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок та багато інших.


Сесія була насичена, як питаннями так і виступами депутатів та запрошених осіб. Депутати Лебідь Г.М., Сергєєва С.В., Прохоренко Г.А., Ніколаєв В.І., Зелений В.М., Цебенко М.М., Смирний Є., Ковальчук О.Б, Кукса А.І. мали нагоду висловити свою думку щодо питань, що розглядалися. Слово надавалось: Савченко І.В. - начальнику відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації, Панасюк О.М.- начальнику фінансового управління райдержадміністрації, Шутю В.В. – заступнику голови райдержадміністрації, Д'яковському Г. Л. – прокурору Жовтоводської місцевої прокуратури, Івановій М.В. - керівнику договірного відділу ДП «Дніпропетровського науково-дослідного та проектного інституту землеустрою», Скибі Л.П. – керуючій філією Дніпропетровського обласного управління АТ «Ощадбанк».


При розгляді питання «Про трудові відносини з керівником КП «Житловик»» депутати проголосували за складання трудового договору з керівником «Житловика» Р.А. Лихолатом на 3 роки.

Розглядаючи питання «Про зміну назви друкованого засобу масової інформації газети «Придніпровський комунар» депутати проголосували за нову назву районної газети. Тепер газета буде називатись «Придніпровський край». Для зміни офіційної назви друкованого ЗМІ потрібен деякий час, але це вже діло техніки.
Розглянувши звернення депутата Г.А. Прохоренко про створення тимчасових комісій 1) з вивчення питання створення центру соціальної підтримки для дітей з функціональними обмеженнями, та 2) по виявленню земельних ділянок для надання учасникам антитерористичної операції на Сході України, депутати не підтримали пропозицію Галини Анатоліївни, рекомендувавши постійним комісіям з питань освіти, охорони здоров'я, культури, молоді і спорту та з питань агропромислового комплексу, землекористування та охорони навколишнього середовища взяти дані пропозиції до уваги та свій контроль.
У своєму виступі Д'яковський Геннадій Леонідович, прокурор Жовтоводської місцевої прокуратури, виклав короткий звіт про роботу прокуратури району та звернувся до всіх присутніх з проханням донести до своїх підлеглих та громад інформацію про профілактику дитячого самогубства в районі, оскільки останнім часом збільшилась кількість випадків, коли діти зникали з дому на 24-48 годин.

Скиба Любов Павлівна, керуюча філією «Ощадбанку» в районі, звернулася з проханням до голів сільських та селищних громад, щоб ті донесли людям на селі інформацію про те, що «Ощадбанк» поновив видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ.
Чотири години сесії з перервою сплинули швидко. Плідна робота спільних комісій надали можливість всім депутатам райради добре попрацювати на сесії та досягти певних результатів.
Оргвідділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор