www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Особистий прийом громадян в Ганнівській та Мишуринрізькій територіальних громадах головою Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
Особистий прийом громадян в Ганнівській та Мишуринрізькій територіальних громадах головою Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артемом Вадимовичем.

Проведення виїзних прийомів громадян головою районної ради є одним із дійових інструментів по вивченню та вирішенню проблем жителів району. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вивчення громадської думки про роботу органів територіальних громад району, вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району.
Так, відповідно до визначеного графіку виїзних прийомів, голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко Артем Вадимович 08 квітня 2016 року провів особистий прийом громадян в Ганнівській та Мишуринрізькій територіальних громадах.


У виїзному прийомі громадян взяли участь, депутат районної ради Олександр Васильович Кваша та радник голови районної ради з Правових ( юридичних) питань Марусенко Ігор Володимирович.

В ході прийому жителями громади піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальних громад.
Так в Ганнівській громаді мешканці прохають допомоги в проведенні робіт по обпилу сухих дерев та ремонту доріг населених пунктів.
В Мишуринрізькій громаді піднімають питання освітлення вулиць. Багато скарг щодо роботи Верхньодніпровського району електричних мереж. Стурбовані мешканці і питанням можливої реорганізації Мишуринрізької середньої загальноосвітньої школи.


Багато запитань у мешканців було і про можливості та переваги об’єднання територіальних громад.
Ряд питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решта - взяті під особистий контроль головою районної ради та надані ним відповідні доручення щодо їх вирішення.


А також голова районної ради завітав з робочим візитом до Мишуринрізького дитячого будинку - інтернату № 2. Познайомився з трудовим колективом та вихованцями закладу.

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор