Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Оголошення про призначення тимчасового автомобільного пасажирського перевізника з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

1. Найменування організатора та робочого органу проведення конкурсів: Верхньодніпровська районна державна адміністрація

2. Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єкта конкурсів визначені у розпорядженні голови райдержадміністрації від 06 серпня 2019 року № P- 246 «Про затвердження маршрутної мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області.

3. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів: Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкта конкурсу можна на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації в мережі Інтернет та/або у організатора конкурсу – Верхньодніпровської районної державної адміністрації, за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, каб. № 308.

4. Для заключення тимчасового договору автомобільний перевізник подає документи організатору конкурсу – Верхньодніпровській районній державній адміністрації за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308. Режим роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, субота та неділя – вихідні дні).

5. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсах: Бланки документів для заключення тимчасового договору можна отримати за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308.

6. Телефон для довідок: (05658) 6-00-10, електронна адреса: verhrda@gmail.com, адреса веб-сайту: www.verhn-rn.dp.gov.uaОголошення про проведення конкурсів з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області

1. Найменування організатора та робочого органу проведення конкурсів: Верхньодніпровська районна державна адміністрація

2. Порядковий номер та основні характеристики кожного об’єктів конкурсів визначені у розпорядженні голови райдержадміністрації від 06 серпня 2019 року № P- 246 «Про затвердження маршрутної мережі приміських автобусних маршрутів загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області», (додається), за виключенням об’єкту конкурсу № 4 ( маршрут № 4), на який відбувся конкурс та визначено переможця (розпорядження голови райдержадміністрації від 27 вересня 2019 року № Р – 333 «Про визначення переможця з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області»).

3. Умови конкурсів: обов’язкові умови перевезень по об’єктам конкурсів згідно з додатком до розпорядження голови райдержадміністрації від 31 липня 2019 року № P- 239 «Про затвердження Умов конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Верхньодніпровського району Дніпропетровської області», зареєстрованим в Головному територіальному управлінні юстиції від 06 серпня 2019 року за № 165/2767.

4. Порядок одержання необхідної інформації про об’єкти конкурсів: Ознайомитись з характеристикою кожного об’єкта конкурсу можна на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації в мережі Інтернет та/або у організатора конкурсу – Верхньодніпровської районної державної адміністрації, за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, каб. № 308.

5. Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсів: Кінцевий строк прийняття документів для участі у конкурсах – 19 листопада 2019 року (включно) до 17.00 год.
Документи, що надійшли до організатора проведення конкурсів після встановленого строку, не розглядаються.

6. Найменування організації, режим її роботи та адреса, за якою подаються документи для участі у конкурсах: Для участі у конкурсах автомобільний перевізник-претендент подає документи організатору конкурсу – Верхньодніпровській районній державній адміністрації за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308. Режим роботи: понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, субота та неділя – вихідні дні).

7. Місце та дата одержання бланків документів для участі в конкурсах: Бланки документів для участі в конкурсах можна отримати з моменту розміщення оголошення на офіційному веб-сайті Верхньодніпровської районної державної адміністрації в мережі Інтернет (www.verhn-rn.dp.gov.ua) та в районній газеті «Придніпровський край» до 19 листопада 2019 року за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, кабінет № 308.

8. Місце, дата та час початку проведення засідання конкурсного комітету: Початок проведення засідання конкурсного комітету 05 грудня 2019 року о 10:00 за адресою: м. Верхньодніпровськ, пр. Шевченка, 21, (мала зала засідань райдержадміністрації, 3-й поверх).

9. Розмір плати за участь у конкурсах: Плата за участь у конкурсах не стягується.

10. Телефон для довідок (електронна адреса або адреса веб-сайту) з питань проведення конкурсів: Телефон для довідок (05658) 6-00-10, електронна адреса: verhrda@gmail.com, адреса веб-сайту: www.verhn-rn.dp.gov.ua

Розпорядження № 375.pdf