Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


У 2018-му статки об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини виросли майже на 300 млн грн порівняно з 2017-м. Загалом до бюджетів надійшло більше 2 млрд грн. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Децентралізація – одна з найефективніших державних реформ, яку ініціював Президент України Петро Порошенко. Тепер органи місцевого самоврядування мають більше повноважень і ресурсів, а мешканці самі вирішують, на які проекти направляти кошти. У 2018 році до бюджетів об’єднаних громад Дніпропетровщини надійшло понад 2 млрд грн», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Порівняно з 2017-м доходи ОТГ збільшилися майже на 300 млн грн, додав він.
Гарні показники в Гречаноподівської об’єднаної громади, статки якої підросли на 38 млн грн. На 18 млн більше зросли доходи бюджету Новолатівської ОТГ.

Успішно попрацювала Зайцівська ОТГ Синельниківського району: громада наростила свої доходи на 64%, або на 9,5 млн. грн.

Серед ОТГ, які утворені на базі районних центрів, непогані темпи показали Криничанська, Софіївська та Верхньодніпровська громади.

Порівняно з минулорічними статки виросли і в ОТГ з кількістю населення до 5 тис. Таку тенденцію продемонстрували Чкалівська, Роздорська, Аулівська, Ляшківська й Вакулівська громади.

Плідно працювали в Китайгородській ОТГ, збільшивши надходження до місцевого бюджету на 36%.

Ріст надходжень – зокрема, за рахунок податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку та податку на нерухоме майно.

Наразі на Дніпропетровщині 63 громади. Дві з них об’єдналися навколо міст обласного значення – Покрова й Марганця.У 2018-му до бюджетів об’єднаних громад Дніпропетровщини надійшло більше 2 млрд грн – Валентин РезніченкоFile Attachment Icon
ATTL7JJF.jpg