www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: нова опорна школа КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» з філіями отримали комп’ютерні класи.
Версія для друку Написати листа
26 грудня 2016 року в якості новорічного подарунку КЗ "Ганнівський НВК" та його філії отримали по 10 комп'ютерів (всього 40 одиниць).

Дана техніка надійшла в рамках співпраці Уряду України та Уряду КНР. Також Міністерством освіти і науки України було закуплено і встановлено на комп'ютерах ліцензійне програмне забезпечення - операційна система, пакет офісних програмних засобів Microsoft Office Professional та антивірусне програмне забезпечення, що є важливим фактором для початку роботи учнів на даній техніці.

PS. З 01 вересня була створена опорна школа КЗ «Ганнівський НВК «СЗШ-ДНЗ» з філіями: Дніпровокам’янська , Мишуринрізька, Правобережненська. Учні старших 10-11 класів філій мають змогу під’їжджати до опорної школи, вивчати профільні предмети. Держава надала допомогу у вигляді субвенції майже 1,5 млн. грн. для оснащення опорної школи кабінетами фізики, хімії, біології, географії, спортивним інвентарем. Це будуть сучасно обладнані: інтерактивними дошками, мультимедійними комплексами, лабораторними, демонстраційними приладами кабінети. Крім того, для покращення умов підвозу учнів отримано новий шкільний автобус для опорної школи.

Основна мета створення опорних шкіл - забезпечення якості освіти, умови рівного доступу до якісної освіти.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор