www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Студенти Верхньодніпровського коледжу відвідали виставку українських грошей
Версія для друку Написати листа
Українській гривні, як грошовій одиниці незалежної України у 2016 році виповнилося 20 років. До цієї знаменної дати викладачі коледжу Бобрик О. Б. та Коротких О. Р. організували екскурсію студентів Верхньодніпровського коледжу ДДАЕУ до ПАТ «АБ»РАДАБАНК» на виставку монет і паперових грошей, що перебували в обігу на території України з епохи античності і до наших днів.
Цікаву та захоплюючу екскурсію для студентів економічного відділення проводив акціонер банку, колекціонер-нумізмат Городницький І. З., який з радістю розповів студентам про історію виникнення перших грошей та ознаки грошового обігу.Екскурсовод наголосив, що однією з ознак державності є власна грошова одиниця. Для України національна грошова одиниця – віками омріяна, багатьма поколіннями виплекана ідея, що уособлює жадану незалежність, самоутвердження нації. Надто довгим, тернистим і складним виявився шлях України до суверенної гривні. Шлях, припорошений пилом століть…
І не дивно, що було віддано багато часу, сил, енергії для добробуту персоналій, зображених на наших гривнях, бо це найважливіший елемент на грошах будь-якої країни.
Українські гривні – не тільки грошові знаки. На них, у них – наша історія і наш загнаний колись у підпілля, але збережений патріотизм.
І нам є чим пишатися, українська гривня в центрі світового фінансового руху. Наші гроші декілька разів визнавалися кращими у світі за естетичним оформленням та захисними елементами.
Городницький І. З. побажав студентам і викладачам жити у мирній та незалежній Україні, завжди достатньо мати національної та іноземної валюти і добре навчатися.


Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами сторінки Верхньодніпровський коледж ДДАЕУ
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор