www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 24 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
м. Верхньодніпровськ: рятувальники посилюють профілактичну роботу серед населення під час опалювального сезону
Версія для друку Написати листа
З метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення у Верхньодніпровському районі, силами всього особового складу 46 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області 16 січня проведено інструктажі з дотримання правил пожежної безпеки в побуті у місті Верхньодніпровськ.

Під час відвідування осель та бесід з людьми рятувальники довели, що найбільша кількість пожеж трапляється саме у приватному секторі. Основні причини пожеж, які стались останнім часом в районі – несправність електромережі, необережне поводження з вогнем.
В ході спілкування з населенням рятувальники пояснювали як уникнути лиха, не допустити пожеж та надзвичайних ситуацій в оселі, а також порекомендували суворо дотримуватись правил пожежної безпеки в опалювальних сезон, постійно звертати увагу на перепади напруги та стан електромережі, справність електричних нагрівачів, газових опалювальних приборів, пічного опалення.
Проводячи профілактичну роботу рятувальники вручили людям листівки з питань пожежної безпеки, сподіваючись на пильність та відповідальність кожного до власного життя.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами www.dp.dsns.gov.ua

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор