www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: За шахівницями сивина проти молоді!
Версія для друку Написати листа
Особиста першість району 2017 року відбулася цієї неділі, 26 лютого. Змагання з шахів розпочалися о 12 годині. Турнір зібрав 16 шахістів. І хоча змагання вважалися для дорослих, декілька юних шахістів взяли участь та спробували свої сили.

Турнір проводився швейцарською системою у 5 турів. Про високий накал та вперту боротьбу свідчить те, що жодний шахіст не зміг пройти турнірний шлях без втрат. Після 5 турів у трьох шахістів було по 4 очки. Завдяки коефіцієнту визначилися переможець та призери: 1 місце посів Олег Степанківський (коефіцієнт 16 балів), 2 місце – Віктор Сень (коефіцієнт 13 балів), 3 місце – Євген Сень (коефіцієнт 11.5 бала).
Крім призерів, подарунками були нагороджені А.І. Науменко у номінації «Найстарший учасник», та Богдан Дем’яненко у номінації «Наймолодший успішний учасник».
Після 15 години розпочалися змагання з шашок, в яких взяли участь 12 шашкістів.
Після 5 турів за швейцарською системою місця розподілились так: 1 місце – В.Ф. Романовський – 5 очок із 5 можливих; 2 місце – В.Ф. Лобащук – 3.5 очка (коефіцієнт 14.5 бала); 3 місце – В.М. Сень (коефіцієнт 14 балів). Стільки ж очок у О.М. Степанківського, але гірший коефіцієнт – 13,5 бала і, як наслідок, 4 місце.
Як в шахах, так і в шашках переможці та призери були нагороджені грамотами та призами. Самому найстаршому шашкісту – В.Ф. Лобащуку та наймолодшому успішному шашкісту – А.К. Ткачуку були вручені подарунки.
Оргвідділ районної ради за матеріалами головного судді змагань О.М. Степанківського

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор