www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Духовне відродження молоді Верхньодніпровщини
Версія для друку Написати листа
У загальноосвітній школі №1, що в с.м.т. Новомиколаївка Верхньодніпровського району, 3 листопада 2016 року відбулося урочисте відкриття класної кімнати «Духовного та етичного виховання дитини».

У заході узяли участь представник Християнського Благодійного фонду «Воскресение» в особі Ніконенко В. І., радника голови районної ради, капеллана Кучера В.П., адміністрації, вчителів, батьків та учнів школи.

Приємно відзначити, що з Божою поміччю, загальними зусиллям та прагненням усіх – представників Благодійного фонду, молоді та керівництва навчального закладу було втілено в життя задум – відкриття кімнати духовного та етичного виховання дитини, яка вбачає свою роль у тім, щоб духовно-морально виховувати дітей і прищеплювати їм любов до Бога, до ближнього, до України через ознайомлення з національним культурним надбанням, кращими зразками світової та вітчизняної культури.

«Наша школа вже, як три роки бере участь у дослідницько-кспериментальному проекті «Створення системи розвитку аксіосфери особистості на засадах традиційних духовних цінностей», що дає змогу виховувати в дітях християнські риси - любов до Бога, людей, Батьківщини, пошану до батьків і старших, працьовитість, здатність долати труднощі, схильність безкорисливо чинити добро. Для використання в навчальному процесі благодійним фондом були подаровані: репродукції картин, інформаційних плакатів, комплекс літератури та наочних матеріалів духовно-морального спрямування – це маленька краплинка, до якої долучаться не тільки учні, але й батьки та викладачі»,— підкреслила директор закладу Тетяна Анатолівна Кущова.

Створення у нашій школі, мабуть, першої на Верхньодніпровщині кімнати християнської етики – це добрий приклад для усіх інших шкіл не лише Верхньодніпровського району, а й усієї Дніпропетровщини. Обладнання та експонати присвячені тематиці «Библія. Христос в світових шедеврах та літературі», що допомагатиме та сприятиме духовному відродженню кожної особистості. Сьогодні робиться усе, щоб у дитини виникла потреба долучатися до відродження духовності культури та традицій українського народу, історії нашого краю. Адже, яке зерно ми посіємо в душі дітей, таке й проросте воно в майбутньому, впливаючи на формування характеру та самосвідомості особистості.

Організаційний відділ Верхньодніпроської районної ради за матеріалами ЗМІ "Новини нашого району"


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор