www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Ювіляр Верхньодніпровська: 75 років Івану Івановичу Демченко - поету, автору кількох поетичних збірок. 
Версія для друку Написати листа
20 січня 2017 року у Верхньодніпровській центральній районній бібліотеці відбулася творча зустріч з обдарованою, творчою людиною – Іван Іванович Демченко. У затишній читальній залі зібралися друзі та прихильники його таланту із приводу виходу п’ятої збірки поета «Українська голгофа». 
Керівник клубу любителів поезії «Поетична вітальня» при бібліотеці, Вероніка Яценко, коротко ознайомила присутніх з біографією поета та віхами його творчого зростання, а директор Верхньодніпровської центральної районної бібліотеки, Ліна Миколаївна Сопіна, привітала Івана Івановича від імені працівників бібліотеки та численних її користувачів. 
З побажаннями міцного здоров’я та подякою за талановиті твори привітали поета гості з Павлограда, поетка Алла Степаненко та Олена Андрусська (Олеся Чайка), а виконанням пісень під гітару на вірші Івана Демченка, Олеся Чайка зачарувала усіх присутніх. 
Щедро дарували творчі дарунки колеги по перу та друзі, це і Євген Безус, і Микола Яковчук, Олександра Чорнобай, Віра Кравцова, Наталя Сідак, Ніна Кременчуцька, Олена Шабельська, Оксана Тимчишина та Інна Оленченко вчитель Новомиколаївської школи №2, теж долучилася до гарних побажань поетові. 
Справжньою окрасою презентації стало музичне привітання блискучого дуету Володимира Прищепи та Тетяни Марченко. 
Велика книжкова виставка, присвячена творчості Івана Івановича Демченка, могла умістити лише частину багаторічного доробку. Крім збірок, привертали увагу численні публікації та світлини. 
Дві години пролетіли миттєво й наповнили душу учасників свята світлими почуттями до поезії Івана Івановича, яка надихає на любов до рідного краю та його неповторної краси. 
В. Яценко, бібліограф ЦРБ


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор