www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський відділ поліції попереджає про небезпеку при використанні петард у Новорічні свята!
Версія для друку Написати листа
У зв’язку із збільшенням випадків травмування неякісними піротехнічними виробами під час святкування Новорічних свят Верхньодніпровське ВП Жовтоводського ВП ГУНП в Дніпропетровській області попереджає про необхідність неухильно дотримуватися правил безпеки. 
Щоб уникнути нещасних випадків, слід точно знати інструкції щодо використання петард у побуті. Займатися цим повинні дорослі люди, які добре розуміють наслідки їхнього неправильного застосування. Якщо все ж таки ви вирішили самостійно влаштувати феєрверк з приводу свят, порадувати своїх дітей, друзів і знайомих, візьміть за правило, що категорично забороняється:
- користуватися саморобними піротехнічними засобами;
- запалювати бенгальські вогні біля ялинки, при великому скупченні людей, біля дітей у маскарадних костюмах;
- підривати петарди в приміщенні, в покинутих будівлях, біля житла людей;
- цілитися хлопавкою в обличчя, стріляти в легкозаймисті предмети.
Ракетниця для феєрверків повинна перебувати лише в руках досвідченого дорослого.
Не можна носити піротехнічні іграшки в кишенях; не можна спалювати їх у багатті; не можна розбирати вироби та піддавати їх механічним впливам; не можна працювати з піротехнічними виробами в нетверезому стані; не можна курити, працюючи з піротехнікою; зберігайте піротехнічні вироби у недоступному для дітей місці; не допускайте відкритого вогню у приміщенні, де зберігаються вироби; розташовуйте їх подалі від обігрівальних приладів; не використовуйте піротехнічні засоби для ігор, а застосовуйте тільки за призначенням; чітко дотримуйтесь інструкцій, які повинні мати всі піротехнічні засоби. Місце для феєрверка слід вибрати завчасно. В ідеальному випадку це має бути великий відкритий майданчик (двір, парк або галявина), вільний від дерев та будівель. Також слід уважно оглянути вибране місце, подивившись, чи немає поруч (у радіусі 50 м) пожежонебезпечних об'єктів, автостоянок, лікарень. Якщо феєрверк влаштовується за містом, поблизу не повинно бути опалого листя, сухої трави або сіна. Глядачів розташуйте на відстані 20-25 м від пускового майданчика, обов'язково з навітряного боку, щоб вітер не зносив на них дим і неспалені частини піротехнічних засобів.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор