Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Сучасні зони відпочинку та оновлені вулиці. Реконструйовані навчальні заклади та осередки дитячої творчості. Котельні на альтернативному паливі й енергозберігаючі вуличні ліхтарі. За чотири роки у Покрові реалізували майже 120 інфраструктурних проектів. Про це стало відомо під час Ради регіонального розвитку міста.

«Децентралізація дала поштовх розвитку міст та селищ у регіонах. Наприклад, у Покрові за останні чотири роки доходи міського бюджету збільшилися вдвічі. Це дозволило реалізувати десятки важливих інфраструктурних проектів, на які мешканці чекали роками», – зазначив міський голова Олександр Шаповал.

Нині будь-який гість Покрова може підтвердити – місто не впізнати. За останні декілька років воно перетворилося на красиве та комфортне. Осучаснені вулиці, охайні місця відпочинку. Для зручності пішоходів – тротуарна плитка, лави. Око тішать зелені газони, клумби та фонтани. Модернізували й вуличне освітлення – понад 2 тис ліхтарів замінили на енергозберігаючі.

«Візитівка Покрова – реконструйовані в центрі місця відпочинку: площа Сірка та парк ім. Бориса Мозолевського, – додав Олександр Шаповал. – У парку – все для комфортного дозвілля городян. Пішохідні доріжки, дитячий та спортивний майданчики, роледром, доглянуті газони».

Декілька років тому місто відмовилося від централізованого опалення. Інвестори звели 2 альтернативні котельні та 5 модульних на твердому паливі. Вони разом виробляють тепло для 30 об’єктів соціальної сфери.

Навчальні заклади Покрова перетворюють на енергоефективні. Після масштабної реконструкції будівля школи №1 – яскрава, із новою покрівлею та термомодернізованим фасадом. Всередині – різнобарвні класи із новітнім обладнанням.

«Ще у декількох школах осучаснили систему опалення та замінили покрівлю. А в дитсадку №5 «Червона шапочка» встановили енергозберігаючі вікна», – сказав Олександр Шаповал.

При філіалі Будинку творчості дітей і юнацтва відкрили сучасну школу робототехніки. Там вже понад 100 інженерів-початківців безкоштовно опановують ази електроніки, програмування та 3D-моделювання. У школі – потужні комп’ютери, 3D-принтер, лазерний різак, паяльні станції.

Після капремонту не впізнати глядацьку залу Дитячої школи мистецтв. Сучасний дизайн приміщення, зручна сцена та нова система освітлення. Все – для дитячої творчості.

«У нас багато задумів, як зробити місто ще комфортнішим та гарнішим. Тож попереду – копітка робота», – додав міський голова.

Наразі у місті зводять новий дитсадок оригінальної архітектури – у формі підкови. На сучасне місце відпочинку перетворюють парк Гірників. Всі будівельні роботи – на житловому масиві Рудник.Покров останніми роками не впізнати


Оновлені вулиці..


..із якісним асфальтом,....сучасним освітленням


Комфортні місця відпочинку –....для дорослих та малечіПісля масштабної реконструкції школу №1 не впізнатиЯскраві класи – із новітнім обладнаннямУ коридорах – сучасні буккросингиВ місті – декілька медіатекДля юних техніків – сучасна школа робототехнікиЗагалом за чотири роки в Покрові реалізували майже 120 інфраструктурних проектівПро це говорили під час Ради регіонального розвитку містаFile Attachment Icon
ATTNI7PJ.jpg