www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Новий начальник поліції Кам’янського – Лукашов Сергій Олександрович завітав до Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа
Рік тому МВС України почало втілювати в життя нові форми організації роботи своїх відділків на місцях. А саме, в Україні 7 листопада 2015 року набув чинності Закон "Про Національну поліцію", згідно якого в м. Дніпродзержинську (сьогодні Кам’янське) було створено Дніпродзержинський відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області, який є кущовим органом і йому підпорядковані наші районні відділення поліції: Верхньодніпровське; Вільногірське; Верхівцівське; Жовтоводське.

Згідно так званого « закону про декомунізацію » наказом від 8 липня 2016 року зазначений вище кущовий орган поліції був перейменований і відтепер носить назву «Кам’янський».
Сьогодні зміни набирають нових обертів. У вересні місяці (після відомих із ЗМІ сумних подій у Кам’янському) змінилось керівництво кущового відділу поліції. Новим в.о. начальником Кам'янського відділу поліції став Сергій Лукашов, родом із Луганської області, одружений, має двох синів. В органах з 1995 року, останнє місце роботи Сватівський відділ поліції.
«Місто Сватове - останнє місто в Луганській області, де в 2014 році залишився український прапор і втрималася українська влада. І в цьому заслуга і міліції, і всього суспільства, яке піднялося проти сепаратизму », - зазначив Лукашов С.О. у своєму інтерв’ю.
На днях новий начальник поліції відвідав Верхньодніпровський район. Голова районної ради Артем Вадимович так зазначив у своєму інтерв’ю з цього приводу: « Я був приємно вражений тим, що Сергій Олександрович проявив ініціативу і сам завітав до мене поспілкуватись на тему проблем з правопорядком у районі. Завірив мене, що нове керівництво готово співпрацювати з органами влади. Вірю, що з призначенням нового керівника поліція запрацює по новому й проблеми почнуть вирішуватись не тільки в Кам’янському, а й в кущовому осередку».
На території так званого «куща» існує ряд проблем, і Лукашов вже намітив перші напрямки в свій роботі. В першу чергу - це боротьба з наркоманією. Лукашов, в інтерв’ю ЗМІ підкреслив, що не допустить ніякого «кришування» наркобізнесу з боку поліцейських. «Я притягнув до відповідальності не одного поліцейського за зв'язок з наркоторгівлею, деякі навіть сіли в тюрму. Ніяких компромісів в цьому питанні бути не може », - підкреслив начальник поліції. Також новий начальник намір сконцентрувати свою увагу на запобіганні та розкритті вуличних злочинів - грабежів.
Ще Лукашов наголошує на важливості підтримки належної дисципліни своїх співробітників. При цьому він обіцяє, що буде реагувати на всі випадки некоректного або непрофесійної поведінки своїх колег. І якщо такі випадки будуть доведені, такі співробітники втратять місця роботи.
Крім того, Лукашов каже, що професійна підготовка особового складу органів внутрішніх справ не тільки в Кам'янському, але і в інших містах нашої країни залишає бажати кращого. Тому професійному розвитку своїх підлеглих новий начальник також має намір приділити увагу.
Тож чекаємо на зміни в криміногенній обстановці району: викриттю злочинів, досконалих розслідувань, попереджень правопорушень на наших вулицях.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор