Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Вже за доброю традицією 13січня гурт щедрувальників Ганнівського Будинку культури вітав своїх односельців. Щирими щедрівками вшановувались господар і господиня, звучали побажання , щоб був мир в Україні, любов і злагода в родинах, щоб колосилась щедрим урожаєм нива. Жителі села мали змогу побачити не звичайне віншування, а театралізований вертеп.

На подвір’я до господарів заходили Меланка з Василем (Власова Тетяна Володимирівна та Васько Олександр Юрійович), чорт (Гінзбург Оксана Анатоліївна), коза (Таран Світлана Вадимівна ), звіздар (Саранча Володимир Миколайович), циганка (Вовк Наталя Вадимівна ), україночки (Васько Ірина Михайлівна, Саранча Ольга Павлівна, Грушецька Ліля Анатоліївна), українець ( Святодух Олександр Олександрович), лікар ( Хрень Тетяна Борисівна).
Господарі також не залишались осторонь, а щиро дякували щедрувальникам, говорили гарні, щирі слова вдячності та дарували щедрі гостинці.
Тож спасибі учасникам дійства та господарям домівок, які ми відвідали, за теплий прийом та гарно проведений час. Зичу кожній родині достатку, міцного здоров’я, добра та миру і, бажано, подальшої творчої співпраці.
На фото: гурт щедрувальників Ганнівської громади
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Вовк В.С., художнього керівника Ганнівського СБК