www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
м. Верхньодніпровськ: рятувальники інформаційну роботу з мешканцями району щодо дій у разі виникнення проявів терористичного характеру.
Версія для друку Написати листа
10 березня співробітники Верхньодніпровського районного відділу та 46 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели роз’яснювальну роботу серед жителів Верхньодніпровського району в місці з масовим перебуванням людей на автостанції. Метою даного заходу було попередження нещасних випадків та терористичних актів, причинами яких можуть бути підозрілі знахідки.

Вогнеборці розповіли людям про небезпеку підозрілих або залишених без нагляду предметів, які можна знайти на вулиці, на лавці чи навіть в маршрутному таксі. Це можуть бути прояви терористичного характеру. Такі речі не слід чіпати та намагатись відкрити. Всередині такого пакунку може знаходитись вибухівка. При виявленні залишених речей, одразу телефонуйте до служби порятунку за номером «101». Відійдіть на безпечну відстань та повідомте оточуючих.
Співробітники служби порятунку закликали людей бути уважними та обережними.
Щоб люди пам’ятали про небезпечні знахідки та порядок дій у разі їх виявлення їм було вручено тематичні листівки під назвою «Дії у разі виявлення підозрілих і вибухових пристроїв», «Вибухонебезпечні і підозрілі предмети», інформацію також розмістили на інформаційному стенді автостанції та у маршрутних таксі.

Організаційний відділ райради за матеріалами ГУ ДСНС

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор