www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Воїни в Авдіївці отримали дарунки від громади Верхньодніпровщини.
Версія для друку Написати листа
Напередодні свята Дня Захисника України Верхньодніпровська районна рада спільно з духовенством УГКЦ та УПЦ КП провели благодійну акцію «Подаруй воїну свято».

Близько 2 т. продовольства зібрали школярі, жителі міста та району для 39-го окремого мотопіхотного батальйону, що базується у м.Авдіївка (одна із найгарячіших точок АТО).


Як і обіцяно було, 13 жовтня, в штормову зливу, представники району Кваша О.В. (депутат районної ради), Тімохін О.С. (ФОП), о.Ігор, настоятель УГКЦ, відвезли дарунки воїнам в АТО. Військовослужбовці 39-ого батальйону були приємно вражені увагою, кількістю і якістю продуктів, що зібрали саме для них. Адже на даний час, нажаль, волонтерський рух почав згасати, про воїнів почали забувати, а потреба як була так і залишається. Тож, військові щиро подякували жителям району за дарунки, увагу і навзаєм подарували школярам прапор із своїми підписами та побажаннями.

Також, командир військової частини полковник С.Є.Брусов передав громаді щирі слова подяки за допомогу військовослужбовцям його частини в нелегкий для держави час, за розуміння проблем війська українського. «Розуміння вами проблем Збройних сил України свідчить про Ваш високий патріотизм, активну життєву позицію та переконливо підтверджує єдність армії та народу. Саме для вас, справжніх українців і патріотів, ми присягаємося віддано служити, віддавати життя і бути гідними присязі, яку давали на вірність українському народові. Приємно усвідомлювати, що є в нашій рідній країні люди, чиї серця, наміри і дії спрямовані на творення добра і віри в краще майбутнє.» - написано в грамоті, якою полковник Брусов С.Є. нагородив Верхньодніпровську громаду від імені своєї частини.

Шановна громадо, просимо вас і надалі бути активними, чуйними та завжди бути готовими відгукнутися на спільну справу. Дякуємо Вам!


Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор