www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Середа, 24 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина за життя та проти абортів
Версія для друку Написати листа
31 березня в центрі міста Верхньодніпровська Церква "Блага Звістка", ГО "Обери шлях в майбутнє", Молодіжна рада м.Верхньодніпровська, гурт "Діамант" ПДЮТ під керівництвом П.Шабельської, за підтримки районної ради, спільними зусиллями провели флешмоб "Дякую, що живу".
Напередодні флешмобу діти принесли малюнки на цю тему, які потім виставили на глядацький суд жителів міста, та з 17:30 розпочали конкурс малюнку на асфальті. В конкурсах прийняли участь близько 50 дітей.


Діти і мами читали вірші про батьківську любов. Учасниці гурту "Діамант" співали дуже гарні пісні. Молодь ГО напередодні зняли відеосоцопитування жителів міста на тему "Чи кожна людина має право на життя", повну версію якого ви можете подивитись за посиланням:
https://youtu.be/jr9tPaP9bGs

Тема абортів викликала різні реакції та думки. Але це не завадило учасникам акції сіяти в людей добро і любов.
Наприкінці переможці конкурсів отримали свої нагороди, а всі інші дітки - солодощі. Тай й дорослі не залишились з пустими руками. Кожен хто побував в цей час на площі отримав інформаційну брошюру про початок розвитку дитини та про те, як утриматись від аборту. Організатори флешмобу "Дякую, що живу!" впевнені, що не залежно від того, в якій країні ми живемо, ми маємо говорити життю - ТАК!

В конкурсі малюнка на асфальті перемогли: 1 місце - Мельник Серафіма 2 місце - Корота Каріна 3 місце - Школа Софія

В конкурсі малюнків на папері: 1 місце - Прошинська Марина 2 місце - Журавель Юлія 3 місце - Єрофеєва Ліза

Організаційний відділ аппарату районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор