www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина гідно вшанувала подвиг Українського народу
Версія для друку Написати листа
Верхньодніпровщина гідно вшанувала подвиг Українського народу в Другій світовій війні, його вагомий внесок в перемогу Антигітлерівської коаліції.


09 травня 2016 року, до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, по всій території району відбулися мітинги – реквієми в пам’ять про загиблих воїнів та злочинів скоєних у роки війни.


За традицією, біля монументу Слави відбувся мітинг, за участю заступника голови районної ради Якименка С.В., голови райдержадміністрації Ковальчука О.Б., Верхньодніпровського міського голови Калініченка Л.В., жителів та гостей міста. Вшановуючи пам'ять загиблих, представниками ветеранської організації Заплавою М.Д. та Поваровою М.З. у води Дніпра було спущено вінок із вічним вогнем.


В цей день біля братської могили загиблих воїнів на території Пушкарівської територіальної громади, зібралися небайдужі жителі села, вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні.


З промовою до всіх присутніх звернувся голова районної ради Кравченко А.В., який привітав всіх зі святом Перемоги та наголосив на тому, що «ми маємо пам’ятати та вшановувати тих, хто захищав нашу Батьківщину від фашистських загарбників, їхні імена назавжди залишаться у наших серцях, а їхній подвиг надихає сьогодні наших бійців, учасників антитерористичної операції на Сході України». Також перед присутніми виступили голова Пушкарівської територіальної громади Редько О.В. та директор КЗ «Пушкарівська СЗШ» Забігай В.В.


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор