www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
У Верхньодніпровську відбулося відкриття молодіжного розважального клубу "Skeemans Club"
Версія для друку Написати листа
3 червня, відбулася дуже важлива подія в житті нашого міста — відкриття молодіжного розважального клубу "Skeemans Club". 
Мета цього клубу — забезпечити цікаве та корисне дозвілля для молоді, створити безпечне та комфортне місце, куди б завжди було приємно приходити у вихідний день.
За місяць до відкриття по місту проводилась активна реклама, команда організаторів завітала до шкіл міста та коледжу, розклеювались оголошення, а в соціальних мережах публікувались відео-запрошення. 


Клуб створений за підтримки ГО "Обери шлях в майбутнє", голови районної ради Артема Вадимовича Кравченка, обласних та районних депутатів "УКРОП", саме завдяки небайдужим до молоді людям стало можливим його відкриття.

Різні настільні ігри, пінг-понг, солодкий стіл, нові друзі, приємний час в спілкуванні та можливість пошуміти від душі у великій веселій компанії молодих людей — всім цим були наповнені 3 години для сотні різних, малознайомих один одному людей. Так-так, на диво, близько сотні дітей, не рахуючи велику команду організаторів, було присутньо на відкритті "Skeemans Club". Час пролетів швидко, гучний сміх, вигуки, шалені емоції від азарту командної гри не змовкали і це створило дуже дружню та просту атмосферу.

На заході також було проведено оголошення результатів розіграшу призів: футболки та чашки з логотипом клубу за перше та друге місця та цукерки - за третє.


На відкритті були присутні голова райради А.В. Кравченко та голова постійної комісії з питань молоді, здоров'я та спорту і голова ГО "Обери шлях в майбутнє" О.В. Кваша. Гості теж активно долучилися до ігор та добре провели своє дозвілля, відпочивши від буденності та праці.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор