www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Молодий шахіст з Новомиколаївки став Чемпіоном області з шашок -100.
Версія для друку Написати листа
З 20 по 22 січня у Шашковому клубі ім..Йосипа Уріха м.Дніпро пройшов Чемпіонат з шашок-100 серед юнаків та дівчат у віковій категорії 1998-2000 рр.. у часть у змаганнях прийняли 80 хлопців та дівчат. На цих змаганнях Верхньодніпровський район представляв Владислав Заплюсвічка із Новомиколаївки та став переможцем й отримав титул Чемпіона області з шашок. 

Завдяки цьому успіху Владислав Заплюсвічка в 2017-му році представить Верхньодніпровщину на Чемпіонат України серед молоді та юнаків шашки-100, що буде проходити з 2 лютого в Івано-Франківську. 

БІОГРАФІЯ Владислава Заплюсвічки: народився 9 грудня 1999 року. Перший тренер - Пахно Олександр Олексійович. Також спортсмена в різні роки тренували Шкура Віталій Сергійович і Губарєв Ігор Володимирович. Крім безлічі нагород на міському (в Кам'янському - раніше Дніпродзержинськ) і обласному рівнях, Владислав має в своєму активі ЧОТИРИ медалі чемпіонату України. Найрезультативнішим у плані нагород став 2015-й рік, коли спортсмену вдалося завоювати три медалі. Також Влад піднімався на п'єдестал в 2013-му році. Всього в активі шашкіста - одна срібна і три бронзові нагороди молодіжних чемпіонатів України. У 2017-му році представляв Верхньодніпровськ на чемпіонаті Дніпропетровської області з шашок-100, де в своїй віковій категорії йому вдалося стати переможцем.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор