www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Вівторок, 24 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровська районна рада започатковує районний конкурс « Я Українець, щоб там не було».
Версія для друку Написати листа
1 вересня в районі розпочався Патріотично літературний конкурс серед школярів, студентів аграрного коледжу та молоді Верхньодніпровського району до Дня Захисника України та Дня Козацтва 14 жовтня 2016 року "Я Українець, щоб там не було".

На конкурс прийматимуться твори українською мовою у двох номінаціях:

- Поетичні твори

- Прозові твори (новела, оповідання, сценарій)

Основний лейтмотив конкурсу - оспівування подвигу героїв, які захищали Україну, починаючи із козацької доби, боротьба за незалежність у 18-20 ст.ст., а також подвиги Героїв Майдану, учасників війни на Сході України, волонтерського руху. На конкурс також приймаються твори, у яких оспівується рідний край.

До конкурсу допускатимуться поезії і проза від учнів шкіл району, студентів Верхньодніпровського аграрного коледжу, а також юнаків та дівчат віком до 25 років.

Твори прийматимуться з 1 вересня по 26 вересня 2016 (включно).

Конкурс буде проходити в три етапи. Перший етап (термін – до 30вересня 2016р.) - журі буде вивчати і відбирати кращі твори для публікації в районній газеті "Придніпровський комунар". Другий етап (термін – до 11 жовтня 2016р.) – журі визначає переможців конкурсу та школу – переможця, і кращих учителів-методистів юних талантів. Третій етап ( 14 жовтня 2016р.) - при проведенні урочистостей із нагоди відзначення "Дня Захисника України" та "Дня Українського козацтва" будуть нагороджені переможці та вчителі-методисти.

Почути твори переможців всі бажаючі зможуть на святкових заходах із нагоди відзначення "Дня Захисника України" та "Дня Українського козацтва".


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор