Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


Сучасна тепла будівля, що грає яскравими кольорами, – просто посеред села Миколаївка Новомосковського району. Велике крило місцевої опорної школи відвели для дошкільнят. У садку – все нове, від покрівлі до комунікацій. Просторі затишні ігрові та спальні. На першому поверсі облаштували інклюзивно-ресурсний центр. Його фахівці допомагатимуть розвиватися особливим дітям. Такі умови для малечі Дніпропетровська облдержадміністрація створює в різних куточках регіону. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Маленькі мешканці Дніпропетровщини мають навчатися й виховуватися у сучасних умовах. Таке завдання Президента України Петра Порошенка. Реконструюємо понад 30 опорних і основних шкіл. Осучаснили й крило для дошкільнят у Миколаївській опорній школі. Там – все для різнобічного розвитку малечі», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Крило для початкових класів у Миколаївській опорній школі звели на початку 90-х. Та 20 років тому сільського населення поменшало, і приміщення тривалий час пустувало. Згодом – взагалі стало непридатним для використання. Зараз люди повертаються до села, до дитсадків – черги. Тож вирішили дати крилу школи друге життя, зазначила директор школи Надія Антоненко.

«Нині у нас велике село, і діточок багато. Та завдяки тим, хто вдихнув нове життя у цю будівлю, сподіваюся, з чергами буде покінчено!», – підкреслила заступник директора школи Анна Чуприна.

Крило будівлі для малечі реконструювала Дніпропетровська облдержадміністрація. Ззовні воно – яскраве, привабливе. В очі кидаються добротна покрівля та енергоефективний фасад.

«Тільки-но побачила цю чудову будівлю, аж самій захотілося знов до дитсадка піти, повернутися до дитинства, – поділилася мешканка Миколаївки Мирослава Клименко. – Садок чудовий! Дякуємо дуже всім, хто зробив його таким! Впевнена, моїй Каринці буде тут цікаво і затишно».

Всередині – від колишніх руїн не залишилося і сліду. Сучасні комунікації, світлі стіни, яскраві меблі і багато іграшок.

«Тут стільки іграшок! Та найбільше мені подобається, що садочок новий», – сказала п’ятирічна Софійка Бондар.

У новому садку – спальні й ігрові для трьох груп. Загалом він зможе прийняти 60 малюків. Дві групи вже набрали.

«Дуже рада, що моя донечка ходитиме в такий садок. Тут все таке гарне!», – сказала мешканка Миколаївки Людмила Чайковська.

На першому поверсі відремонтованого приміщення облаштували інклюзивно-ресурсний центр. Там – ігрова, ресурсна кімнати, кабінети дефектолога, логопеда, корекційного педагога та психолога. Є і мультимедійна дошка. Все – для розвитку малечі Новомосковського району з особливими освітніми потребами.

«Надаватимемо й корекційні послуги. Допомагатимемо малюкам розвивати мовлення, увагу, пам’ять», – зазначила психолог Тетяна Сабєльнікова.

Фахівці інклюзивно-ресурсного центру вже допомагають розвиватися понад двом десяткам дітлахів.

У Миколаївській опорній школі осучаснили крило для дошкільнятРізнобарвний утеплений фасад,....світлі коридори,....нові комунікаціїЗатишні спальні,....яскраві ігрові –....для кожної з трьох груп«Завдяки тим, хто вдихнув нове життя у цю будівлю, сподіваюся, з чергами до дитсадків буде покінчено!», – Анна ЧупринаДля малечі – багато різноманітних іграшокДітлахи почуваються, наче вдома«Найбільше мені подобається, що садочок новий», – Софійка БондарМами спокійні – у садку тепло і затишно,....все – нове і сучаснеМирослава Клименко: «Садок чудовий! Дякуємо дуже всім, хто зробив його таким!»На першому поверсі – інклюзивно-ресурсний центрФахівці центру допомагають малюкам розвиватисяУ центрі – декілька кімнат,....де є все для розвитку малечіУ садку – вже дві групи малюківFile Attachment Icon
ATT7D4IH.JPG