www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 21 квітня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровський футбол - хороша гра, навіть при певних вадах здоров'я
Версія для друку Написати листа
20 липня за ініціативи Верхньодніпровської районної ради на території Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернату №2 відбувся футбольний матч між командами будинку-інтернату та збірною командою депутатів обласної та районної рад.,


З 2016 року команда підопічних Верхньодніпровського будинку-інтернату №2 бере участь у змаганнях по футболу серед будинків-інтернатів системи соціального захисту, які організували Міністерство соціальної політики та благодійна організація «Senicup» Польської Республіки. Серед 12 команд, що брали участь у XI міжнародному турнірі з футболу, команда будинку-інтернату зайняла четверте місце і отримала почесний кубок.


Привітати почесних гостей вихованці закладу забажали своїми творчими здібностями. Зачитали вірша, показали гімнастичні вправи з м’ячами, обручами, кільцями, заспівали гарну пісню. І гра почалась. Матч зібрав багато глядачів. Серед вболівальників були підопічні та персонал будинку-інтернату, депутати районної та обласної ради і просто знайомі та друзі граючих. Два тайми пройшли як одна мить. Команда «Дніпровець» будинку-інтернату часто та настирно атакувала ворота гостей. Хлопці забивали м’ячі і несамовито раділи цьому. Гості теж не відставали від власників поля. Не дивлячись на вік, вони із захватом ганяли м’яча, забивали голи. І хоч погода була на диво приємною для гри, сама гра була запеклою та динамічною. Вболівальники гучно кричали та коментували гру. Лічили кожну хвилину до закінчення матчу. Підбадьорювали своїх фаворитів. Та матч закінчився в нічию. Рахунок гри вирішили пенальті. Переможцем футбольного матчу стала команда «Дніпровець» будинку-інтернату №2.
Депутати обласної ради Мороз Світлана Михайлівна та Войтов Геннадій Олександрович нагородили команду Кубком переможців і подарували футбольного м’яча з побажанням «більших перемог і спортивних досягнень».

Футбольний матч був спрямований на популяризацію здорового способу життя серед дітей та молоді з певними вадами здоров’я, а також, щоб привернути увагу спільноти до дітей-інвалідів та популяризації серед громадян України сприйняття рівного права дитини з інвалідністю на футбол як соціальне явище. Організатор заходу, голова Верхньодніпровської районної ради, Артем Вадимович Кравченко вважає, що такі заходи сприяють підвищенню поінформованості широкого кола населення про права, потреби та потенціал інвалідів, як активних і повносправних членів суспільства.
Матч відбувся за підтримкиДніпропетровської обласної та Верхньодніпровської районної рад. За команду депутатів грали депутати обласної ради Мороз О.І. та Войтов Г.О., голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко А.В. та голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б., депутати районної ради: Кваша О.В. та Работа А.С.. Медичний супровід матчу забезпечувала депутат обласної ради, професор медичних наук, Мороз С. М..
Верхньодніпровська районна рада традиційно підтримує заходи, спрямовані на розвиток та популяризацію спорту і здорового способу життя в районі.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор