www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина гідно представила себе на "Петриківському Дивоцвіті 2018". 
Версія для друку Написати листа
15 вересня в смт. Петриківка відбувся "Петриківський дивоцвіт-2018", який став найколоритнішим фестивалем області.

Етнофестиваль «Петриківський дивоцвіт» з самого ранку до пізнього вечора приймав гостей з усієї області. Захід проходив уже в одинадцятий раз. У цьому році незважаючи на похмуру погоду і невеликий дощ на фестивалі зібралася рекордна кількість гостей - понад 30 тисяч. Жителі Петриківки здивували гостей цікавою розважальною програмою, ярмарком виробів ручної роботи, цікавими майстер-класами й різноманітною народною творчістю.
50 50
Кожен район і громада на фестивалі були представлені яскравими і неповторними локаціями, піснями, віршами, творчими досягненнями, смакотою, вражаючи своєю автентичністю. Верхньодніпровський район достойно представив себе українським колоритним весіллям із женихом та нареченою, файними батьками та співучими гостями із колективу "Діброва", які невпинно розважали гостей фестивалю майже 3 години підряд.

Гліб Пригунов відзначив презентацію Верхньодніпровського району цінним подарунком, вручивши його на головній сцені свята заступнику голови районної ради С.В.Якименко. Презентацію району підготували колективи РБК та "Діброви"

Організаційний відділ аппарату Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор