Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


19 березня 2019 року відбулося чергове пленарне засідання депутатів районної ради. Головували Кравченко А.В., голова районної ради, Якименко С.В., заступник, та Ковальчук О.Б., голова РДА.


Перед початком пленарного засідання керівник Жовтоводської місцевої прокуратури Геник В.М. проінформував присутніх депутатів, громадськість, керівників державних установ про результати діяльності Жовтоводської місцевої прокуратури на території Верхньодніпровського району за 2018 рік.


За його даними упродовж 2018 року слідчими СВ Верхньодніпровського ВП Жовтоводського ВП внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато досудове розслідування у 1246 кримінальних провадженнях, що на 297 проваджень менше в порівнянні з минулим роком. Рівень кількості реєстрацій зменшився майже на 37,5%. Упродовж 2018 року зареєстровано 182 злочини невеликої тяжкості, що на 4 злочини більше ніж минулого року (178) або на 2,2%, 592 злочин середньої тяжкості, що на 160 злочинів менше ніж минулого року (752) або на 21,3%, 254 тяжких злочинів, що на 132 більше ніж минулого року (122) або 108%), та 9 особливо тяжких злочинів (без врахування природних смертей, самогубств, нещасних випадків та безвісне зникнення людей), що на 8 злочинів більше в порівнянні з минулим роком, в якому зареєстровано 1 злочин вказаної категорії бо на 12,5%. Більш детальніше ознайомитися зі звітом прокуратури можна на сайті Верхньодніпровського району.


Генику В.М., громадськістю були задані питання стосовно проблем навколо невідомого підприємства, що розташувалось на приватній території ПАТ «Верхньодніпровськхліб», на які він відповів згідно чинного законодавства.

Голова районної ради Кравченко А.В. доповів присутніми депутатам та представникам громади про проведену роботу за 2018 рік. Характеризуючи роботу районної ради, Артем Вадимович зазначив, що вищий представницький орган району працював стабільно і послідовно, що діяльність районної ради у звітному періоді охоплювала різні сфери економічного, соціального та культурного життя району. Районна рада тісно співпрацювала із районною державною адміністрацією, селищними, сільськими радами, підприємствами, установами, громадськими організаціями і завжди прагнула до порозуміння та вирішення актуальних питань.


У 2018 році за ініціативи районної ради започаткована районну учнівську премію «Випускник року» та «Учень року». Другий рік поспіль у районі виплачується педагогічна премія кращому директору навчального закладу та кращому вчителю. В зв’язку з утворенням Верхньодніпровської територіальної громади, районною радою у 2018 році були прийняті рішення щодо безоплатної передачі майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району у комунальну власність Верхньодніпровської територіальної громади. Більш детальніше ознайомитися зі звітом голови районної ради можна на сайті Верхньодніпровського району.


Після всіх виступів почалася злагоджена робота згідно регламенту. Згідно порядку денного на пленарному засіданні були розглянуті всі 36 питань, серед яких: звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2018 року № 428-20/VII “Про районний бюджет на 2019 рік”, затвердження змін та доповненнь до районних Програм по освіті, соціально-економічного та культурного розвитку району, розвитку земельних відносин і охорони земель, забезпечення громадського порядку та громадської безпеки на території та інших. Депутатським корпусом прийняті зміни до рішень районної ради «Про Верхньодніпровську районну учнівську премію за номінаціями «Випускник року», «Учень року»» та «Про Верхньодніпровську районну педагогічну премію», які дали можливість підвищити премії до рівня 10 000 грн кожну.

Жваве обговорення визвало питання про погодження заяви про наміри будівництва об’єкту ФІЛІЇ «ВГМК» АТ «ОГХК».


Всі вище зазначені питання були розглянуті та проголосовані. Результати голосування ви можете побачити на сторінці районної ради за посиланням.

Організаційний відділ районної ради.