www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Підсумки районної акції "Верхньодніпровськ вітає воїнів з Великоднем“"
Версія для друку Написати листа
А ЗА ВІКНОМ У НАС ВІЙНА…

Людські серця то дивна річ — в одних можна знайти безмежну любов, мужність, щирість, відвагу, чуйність, в інших — безпробудну пітьму і споконвічну кригу.
Та, дякуючи Богові, світло, яким Він наповнює душі людей, освічує дорогу в щасливе майбутнє нашої країни, головне в це вірити й робити реальні кроки до змін.
На минулому тижні в нашому районі проходила благодійна акція „Верхньодніпровськ вітає воїнів з Великоднем“, її метою було вшанування героїзм наших бійців, що зараз воюють на сході України, адже вони сьогодні боряться з серйозною хворобою — сепаратизмом, що, мов ракова пухлина, намагається розповзтись по території всієї країни.
Три дні збору речей та коштів на поїздку частково були підтвердженням цієї думки, адже не всі українці за ці 4 роки страшної війни, усвідомили її істинну картину. Зрозуміло, що в нашій країні зараз тяжкий час з економічної точки зору, зарплати, пенсії, соціальна допомога — маленькі, а ціни на товари та комунальні послуги — європейського рівня.
Але чи може все це порівнятись з тим, що всього за 400 км від нашого міста, люди віддають своє здоров’я та життя за для того, щоб наші родини засинали в своїх ліжках і прокидаючись зустрічали новий день із своїми близькими?
Все пізнається в порівнянні…

В акції прийняли участь жителі району, учні шкіл, релігійні громади, підприємства та організації району.
Тож за три дні акції було зібрано:

    - кошти в центрі міста на поїздку в сумі 1326,3 грн;
    - на гроші, зібрані церквою „Блага Звістка“ придбано три чохли під броне пластини, сумою в 1991 грн.;
    - 160 пасок закуплено в пекарні „Духмяна піч“, за кошти, зібрані прихожанами Української Греко-Католицької Церкви з міста Збараж, Тернопільської області;
    - частково витрати на паливо були покриті за допомогою фермера А. Лейко;

Велика вдячність дітям, батькам та учням шкіл району: №1, №3, №5 міста Верхньодніпровськ та учням 2-В класу СЗШ №2, Верховцевському НВК та СЗШ №2, Новомиколаївській СЗШ №1 та №2, Андріївській, Боровківській, Водянській, Дніпровській та Пушкарівській школам.
Паски, солодощі, консервація, ковбаси, великодні страви, засоби гігієни та прання, одяг, більше сотні дитячих листів та малюнків, в тому числі прекрасні листівки з авторськими віршами та особливими побажаннями для кожного солдата від місцевої поетеси В.М. Кравцової.
Напередодні Великодня, в суботу, 15 квітня о 4-й ранку з Верхньодніпровська виїхало два авто з причепом, забиті пакунками, повними провізії та інших речей, так необхідних зараз хлопцям на передовій. В поїздці прийняли участь голова районної ради Артем Кравченко, парох УГКЦ м.Верхньодніпровськ о.Ігор Опацький, депутати районної ради Олександр Кваша, Євген Безус, місцевий підприємець Олександр Тімохін, учасник бойових дій Дмитро Колотій.
Волонтери завітали до полку „Дніпро-1“, місто Часів Яр і 25-ї бригади ЗСУ с.Зайцево, околиця Горлівки. Бійців привітали з Великоднем, вручали зібране, а о. Ігор поблагословив та освятив паски для наших хлопців.

Сердечну вдячність висловлюють хлопці за те, що люди їх не забувають і передають подяку за вклад кожного в цю акцію.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор