www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
День пам’яті та примирення у Верхньодніпровську
Версія для друку Написати листа
8 та 9 травня у Верхньодніпровську, як і у всій Україні та світі, відзначаються Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни.

Сьогодні, 8 травня, в центрі міста відбувся урочистий мітинг присвячений цій пам’ятній даті. В президії були керівники району, райдержадміністрації, мер міста, учасники війн, священики, представники громадських організацій.

Відкрили мітинг учасники гурту барабанщиків ПДЮТ. До присутніх звернулися О.Б.Ковальчук, А.В.Кравченко, Л.В.Калініченко, І.Овчаренко, А.П.Зубкова, о.Дмитро Ґедзь та о.Володимир Гаврилишин. Всі вони акцентували увагу присутніх на тім, що це нове свято встановлене задля «вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих». Хвилиною мовчання присутні вшанували цього дня воїнів, «жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни».
Символом Дня пам’яті та примирення з 2014 року стала квітка маку, яку організатори заходу подарували кожному присутньому ветерану, в рамках акції «Пам’ятаємо. Перемагаємо».


Продовжилось святкування виступами художніх колективів РБК та ПДЮТ, колективу «Діброва», поетеси Віри Кравцової.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор