www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: День українського побуту в Верхньодніпровській СЗШ №1
Версія для друку Написати листа
10 листопада у КЗ «Верхньодніпровська спеціалізована школа №1 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов» панувала святкова атмосфера.

У цей день у школі відбулося свято, присвячене Дню українського побуту згідно положення Всеукраїнської гри «Сокіл – Джура». У фойє школи діти оформили виставку поробок під девізом «Створимо затишок власними руками», у якій взяли участь учні 1-11 класів. Цікаві композиції з квітів, овочів, фруктів, соломи, тіста прикрашали коридор школи. Деякі роботи вражали своєю назвою, оригінальністю та складністю виконання.

У кабінетах діти разом із батьками презентували та показували мастер –класи. Чого там тільки не навчилися учні: заплітати коси та створювати дивовижні зачіски, шити ляльки, писати писанки, створювати флеш-моби, розписувати картини петриківським розписом, робити квіти із стрічок, які потім вплели у наш український вінок, ліпили сувеніри із солоного тіста та багато ін.

Свято українського побуту завершилось, але не завершилася гра «Сокіл-Джура». Попереду дітей чекає конкурс «Впоряд» з красивими рівними рядами козачат, джурів та молодих козаків у стилізованій формі відповідно до назви свого рою, з чітким виконанням команд та ройової пісні.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами прес-центру Верхньодніпровської спеціалізованої школи №1


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор