www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: Рейд правоохоронців у селищі Дніпровському!
Версія для друку Написати листа
11 березня працівниками Верхньодніпровського ВП Жовтоводського ВП ГУНП в Дніпропетровській області спільно з членами громадського формування «Дніпровська варта» було проведено рейд в селищі Дніпровському, який був спрямований на виявлення правопорушень та проведення профілактичних заходів.
Рейд розпочався о 22:00. Перша зупинка - кіоск, в якому продаються слабоалкогольні напої. Поліцейські разом з членами громадського формування провели профілактичну бесіду з продавцями, в якій довели, що згідно рішення Дніпровської селищної ради здійснювати продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв з 22:00 до 08:00 в селищі заборонено, та рекомендували закривати вітрину з слабоалкогольними напоями після 22:00.
Далі патруль вирушив на дискотеку де поспілкувався з молоддю, яка курила тютюнові вироби. Поліцейські провели роз’яснювальну роботу щодо заборони куріння в громадських місцях та зробили їм усне попередження про те, що в разі виявлення у подальшому даного правопорушення вони будуть притягнуті до адміністративної відповідальності. На дискотеці порушень правопорядку не виявили. Далі поліцейські оглянули прилеглу територію і виявили молодого хлопця, що розпивав на лавочці слабоалкогольне пиво. Це був місцевий мешканець. В ході рейду на нього склали адміністративний протокол за ст. 178 КУпАП:«Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді.»
В ході патрулювання до Верхньодніпровського відділення поліції поступив виклик. Це телефонувала жінка, мешканка селища Дніпровського, яка повідомила, що її сусіди гучно сваряться. Черговий оперативно передав інформацію поліцейським і ті швидко виїхали на виклик. На місці події було встановлено, що донька сварилася з матір’ю. Ця сім’я досить відома правоохоронцям, так як поліція вже неодноразово виїжджала за даною адресою. Поліцейські та члени ГФ «Дніпровська варта» поспілкувались з жінками та склали адміністративний протокол на дочку.
В ході рейду було прийнято рішення перевірити особу, яка була раніше засуджена та перебуває в даний час під адміністративним наглядам. Виїздом на місце проживання з’ясувалось, що дана особа не перебувала вдома. За свідченням свідків дана подія була зафіксована поліцейськими, в наслідок чого, згідно чинного законодавства, особа буде притягнута до адміністративної відповідальності за порушення правил адміністративного нагляду.
На годиннику 00:30. Та на цьому спільний рейд не закінчився. Ще раз правоохоронці разом з «Дніпровською вартою» проїхатись вулицями селища. Лише після того, як всі учасники рейду впевнились, що на вулицях Дніпровського спокійно, патруль поїхав до райцентру.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами Верхньодніпровського відділу поліції


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор