www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Неділя, 19 січня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Мітинг-реквієм приурочений до 30-річчя виводу військ з Афганістану
Версія для друку Написати листа
    Відбувся мітинг-реквієм приурочений до 30-річчя виводу військ з Афганістану, біля пам’ятного знаку воїнам інтернаціоналістам, в якому взяли участь: активісти Верхньодніпровської районної організації ветеранів Афганістану, представники трудових колективів районних підприємств, установ та організацій та інші.
    Виступив голова райдержадміністрації Ковальчук О.Б., та представники місцевого самоврядування.
    В своєму зверненні голова райдержадміністрації подякував воїнам-інтернаціоналістам за те, що через 30 років вони продовжують захищати нашу державу на сході країни. «Ви є гарним прикладом для молодого покоління, як треба воювати і любити свою землю. Дякую за вашу небайдужість, активну участь у процесах, які сьогодні відбуваються в нашій державі. Зичу вам миру, добра, здоров’я та відкритості для подальшої співпраці»

    Учасники мітингу вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку на честь воїнів-інтернаціоналістів.    Після мітингу в районному Будинку культури майстри художньої самодіяльності привітали всіх присутніх зі святом і подарували концертну програму, під час якої активістам районної організації ветеранів Афганістану були вручені нагороди, пам’ятні медалі та подяки.
організаційни відділ апарату райдержадміністрації
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор