www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 28 травня 2020 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА XІХ СЕСІЯ ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ
Версія для друку Написати листа
25 вересня відбулося чергове пленарне засідання депутатів районної ради.

На сесію було винесено 24 питання. Порядок денний доповнено за пропозицією депутатів 25 питанням «Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Верхньодніпровського району у комунальну власність Верхньодніпровської територіальної громади». Прийнято 18 рішень. Далі більш детальніше...На початку роботи пленарного засідання до присутніх звернувся запрошений депутат обласної ради Геннадій Войтов, який повідомив, що найближчим часом із обласного бюджету у Верхньодніпровській СЗШ №2 буде створено сучасний новий клас з робототехніки. Таких класів і шкіл в області вже 7. Як приклад привів Дніпровську школу робототехніки. Красива і зручна аудиторія, компактна майстерня, де розміщені і паяльні станції і верстат і 3D-принтер і склад компонентів з інструментами. Також розповів присутнім, що передувало цьому рішенню, а саме про презентацію йому діючого аматорського класу в СЗШ №2 на початку навчального року директором школи Голтвянським О.Г. і вчителем інформатики Крижановським С..

Також слово було надано керівнику Жовтоводської місцевої прокуратури Генику В.М., який проінформував депутатів про роботу прокуратури в районі.

На черговій сесії розглядалися такі питання: внесення змін до бюджету 2018 року; про внесення змін до деяких районних Програм; технічні питання із зміни назв установ, заміни члена комісії та інші; про погодження клопотання КЗ «Верхньодніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги» щодо скорочення штатних одиниць посад»; про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок; про звернення депутатів Верхньодніпровської районної ради до головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області та Верхньодніпровської районної державної адміністрації; звіт в.о.редактора КП "Придніпровський край" та інші нагальні питання.

Організаційний відділ виконавчого аппарату районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор