www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА П'ятниця, 22 червня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Верхньодніпровщина: святкування Дня Миколая по школам району.
Версія для друку Написати листа
По давній традиції на День Святого Миколая дітям дарують подарунки, тож не обійшов стороною Святий Миколай цього року Верхівцевський НВК, Андріївську НСШ та Дніпровокам’янську ЗСШ . 19 грудня до Андріївської та Дніпровокам’янської школи завітав голова районної ради Артем Вадимович Кравченко щоб привітати дітей зі святом та передати солодкі подарунки від Святого Миколая. Також Андріївська школа отримала в подарунок апаратуру для музичного супроводу заходів.

Депутат обласної ради Войтов Геннадій Олександрович та депутат районної ради Дришлюк Віктор Анатолійович завітали до Верхівцевського НВК щоб привітати учнів, педагогічний колектив та працівників школи зі святом, та передати подарунки від Святого Миколая. Для розвитку спорту серед учнів та подальших майбутніх їх досягнень вони передали м’ячі для різних видів спорту в кількості 24 штуки та особисті подарунки: кращому нападнику – гетри та кращому воротарю – печатки. Для кращого вивчення історії нашої країни та для більш зручного засвоєння учбових матеріалів, до кабінету історії був подарований телевізор.

Діти приймали гостей радісно та по домашньому тепло, а в Андріївській школі навіть дітки підготували святковий концерт для Святого Миколая.

Особлива подяка людям, що допомогли зробити цей день святковим, а саме: обласним депутатам Світлані Мороз, Тетяні Янушкевич та Віктору Боняку.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної радиВерсія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор