www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 21 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Басейн Верхньодніпровської СЗШ №5: Оазис краси, тепла і затишку!
Версія для друку Написати листа
На вулиці хуртелиця, холодно та пасмурно. У такі дні не хочеться виходити на вулицю, хочеться тепла і затишку.

Верхньодніпровська СЗШ №5 сьогодні зустрічає своїх господарів і їх гостей теплими кімнатами, затишними відремонтованими коридорами, сміхом і гамором дітвори у басейні. З яким нетерпінням учні нашої школи чекали на його відкриття! Як їм хотілося серед сірої холодної осені зануритися в теплу воду басейну, позмагатися на його доріжках у швидкості і спритності. І ось мрії дітей збуваються. Басейн запрацював!

За два місяці, які він діє, поплавати в його приємній теплій воді мали змогу учні Правобережненської філії, Ганнівського НВК, Пушкарівської СЗШ, Першотравенської СЗШ, Дніпровокамянської філії, Новомиколаївських СЗШ №1 та №2. Він гостинно розкриває свої двері для дітвори з усього міста. У будні для них послуги басейну безкоштовні.

У цьому навчальному році вперше комунальний заклад “Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ступенів” надає додаткові освітні платні послуги для тих, хто хоче долучитися до занять спортом у нашому басейні. Кожної суботи з 10 до 11.00 год. тут працює група для тих, хто тільки починає оволодівати навичками плавання, з ними будуть займатися кваліфіковані тренери-викладачі.

А також, кожної суботи з 11.00 до 12.00 працює група оздоровчого плавання для тих, хто піклується про своє здоров’я. Такі заняття коштують 35 грн/год., для дорослих обов’язкова довідка від лікаря-дерматолога.

Тож запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш басейн – оазис краси, тепла і затишку серед зимової негоди і холоднечі.

Осташко Т.В., учитель КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№5 І-ІІІ ст."
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами www.osvita-verh.dp.ua


Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор