www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Четверг, 25 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
У Верхньодніпровську відзначили День Європи.
Версія для друку Написати листа
13 травня 2017 року, з нагоди Дня затвердження Угоди про безвізовий режим між Україною та Європейським Союзом та у рамках відзначення Дня Європи, на площі О.Поля (біля Дошки Пошани) відбулася урочиста церемонія підняття прапору Європейського союзу та Державного прапору України. Право підняти Державний Прапор України та прапорт Європи було надано: голові райдержадміністрації О.Б.Ковальчуку. голові районної ради А.В.Кравченку, міському голові Л.В.Калініченку та учню КЗ Верхньодніпровської СЗШ №3 Артему Руденко. Урочиста церемонія підняття прапорів відбулася під звуки Гімну України та Гімну Європейського союзу «Ода до радості».


До учасників заходу звернулися голова райдержадміністрації О.Б.Ковальчук, який наголосив, що відзначення Дня Європи у нашій державі – символ того, що українське та європейське суспільство тісно пов’язане між собою не лише географічно, а й історично та ментально, та Народний депутат України Валентин Володимирович Дідич, який наголосив на важливості відзначення в Україні Дня Європи, дотримання європейських стандартів та принципів демократії.
- Прагнучи бути європейцями, ми залишаємося українцями на рідній землі, шануємо традиції нашого народу. Впевнений, що наша держава і в подальшому працюватиме у відповідності до принципів країн Європейського Союзу, гарантуючи рівні можливості та правову захищеність для кожного громадянина.

Валентин Володимирович завітав до Верхньодніпровська на ХХ-національний турнір з греко-римської боротьби, що проходить в ці дні в райцентрі. Тому був щиро вдячний за можливість звернутися до громади з нагоди Дня Європи.
Від імені молоді та школярів міста до присутніх представників організацій та установ, жителів міста, школярів звернувся Артем Руденко, висловивши впевненість, що молодь України зробить все від них залежне, щоб наша країна стала процвітаючою, прогресивною, демократичною європейською державою.

Після мітингу, для більш кращого ознайомлення з культурою країн Європи, присутні були запрошені до участі в святковій вікторині, флаєр акції та до малюнку на асфальті.Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор