Верхньодніпровський район
www.verhn-rn.dp.gov.ua


На днях наш район відвідав народний депутат України Андрій Денисенко з робочим візитом. Але сьогодні хотілось би розповісти, який відгук про наш край залишив Андрій Сергійович у себе на сторінці в Фейсбуці:

«Дніпровокам‘янка на правому, високому схилі Дніпра. Місце сили і місце слави. Козацький хрест на братській могилі трьохсот січовиків-запорожців, які полягли 1709 року в боях з москалями - якраз навпроти Мазепиного острова.


І хрест на могилі бійця УНР Спиридона Тропка, загиблого в боях за Дніпро, тодішній Січеслав, який він звільняв у складі полку гайдамаків-січових стрільців у січні 1919-го. На могилі, збереженій і доглянутій вдячними односельцями попри всі десятиліття радянського терору та окупації...

А на світлині я разом з вояком-добровольцем Дніпра-1, нагородженим трьома рашистськими кулями при прориві з Іловайська, Артемом Кравченком, головою тамтешньої Верхньодніпровської районної ради. ....

На цьому перехресті часів та образів саме зараз я точно опинився невипадково.

Тут все наче промовляє, проливає світлом, шепоче вітром і мовчить каменем про особливу, бойову і звитяжну місію нашого Січеславського краю.»

Як гарно та талановито написано про наш край! Дякуємо!

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради