www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Поліцейські Верхньодніпровського відділення Жовтоводського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області провели профілактичну бесіду з учнями Верхньодніпровського навчально-реабілітаційному центрі ДОР
Версія для друку Написати листа
Напередодні Дня Незалежності України та Дня Знань, а також з метою профілактичної роботи серед дітей, інспектором сектору ювенальної превенції старшим лейтенантом поліції та Федьорою О.М., інспектором ГРПП старшим лейтенантом поліції Галушко О.В. та поліцейським ГРПП старшим сержантом Власюк О.О. Верхньодніпровського відділення поліції Жовтоводського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області 23 серпня 2017 року було проведено профілактичну акцію «Поліція для дітей» із різноманітними квестами, вікторинами, конкурсами, флешмобом у Верхньодніпровському навчально-реабілітаційному центрі ДОР, а також було проведено лекцію з питань важливості ролі поліції в питаннях особливого захисту прав та соціальних гарантій дітей в Україні. Діти активно брали участь у обговоренні різних змодельованих ситуацій, демонстрували свій рівень правових знань.

Також профілактичну бесіду було проведено і з найменшими учнями цієї школи, на якій поліцейські розповіли дітям про норми поведінки у школі та побуті, правила поведінки на вулиці.

Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради за матеріалами інспектора Верхньодніпровського ВП, ст. лейтенанта поліції Федьори О.М.
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор