www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Понеділок, 22 квітня 2019 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Мости, Ганнівка, Заполички вітають з Днем Перемоги!
Версія для друку Написати листа
8 та 9 травня на Верхньодніпровщині, як і у всій Україні та світі, відзначалися Дні пам’яті та примирення, присвячені пам’яті жертв Другої світової війни та День Перемоги.

Святкові заходи пройшли не тільки в райцентрі, а й в різних сільських та селищних громадах району. В с. Мости та с.Заполички біля братських могил зібралися учні, вчителі, жителі сіл, гості та навіть учасник бойових дій Катерина Михтодіївна Воловиченко, якій вже за 90 років.

До присутніх зі словами вдячності, спогадів та щирими, сердечними побажаннями миру, достатку та злагоди для присутніх і України звернулися голова районної ради Артем В. Кравченко, сільський голова Юрій О. Сидоренко, заступник директора з виховної роботи Ганнівського НВК Олександр В.Остапко.Знаковою подією цього зібрання стало вилучення гільзи з листом для потомків 2017 року від ветеранів 10 гвардійської Криворіжської Червонопрапорної орденів Суворова 2-го ступеня повітрянодесантної дивізії колишнім директором Ганнівської 8-річної школи Миколою Аврамовичем М’якотою. Цей лист був замурований в знаковій плиті майже 34 роки. У 1983 році ветерани дивізії, завітавши до с.Мости, вирішили залишити нащадкам побажання берегти свою Україну, пам’ятати і віддавати шану тим, хто зберіг її для прийдешніх поколінь, а також нагадати про той славний шлях, який вони пройшли визволяючи Україну від фашистських загарбників та відроджуючи країну з руїн війни.
В цей день згадували і бійців АТО, які ціною свого життя захищають сьогодні рубежі України.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих у війні та поклали квіти до монументів.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради
Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор