www.verhn-rn.dp.gov.ua
ГОЛОВНА СТОРІНКА МАПА САЙТУ ДОПОМОГА Субота, 26 травня 2018 року
Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Верхньодніпровський район >> Новини
Відкриття спортивного майданчика у Новомиколаївській СЗШ №2
Версія для друку Написати листа
Відкриття спортивного майданчика у Новомиколаївській СЗШ №2

На початку жовтня дітлахи КЗ «Новомиколаївська СЗШ №2 I-III ст…» отримали чудовий подарунок – спортивний майданчик. На відкриття майданчика до школи завітали голова Верхньодніпровської районної ради Кравченко А.В., депутати районної ради від партії «УКРОП» Дришлюк В.А., Кваша О.В., Гуріна В.В., Чистякова М.О., завідуюча відділом освіти Верхньодніпровської райдержадміністрації Ходос Н.Ф., батьки школярів.
Всі гості щиро привітали дітей з таким гарним майданчиком та побажали їм міцного здоров’я, наснаги займатися спортом, використовувати всі можливості майданчика, щоб розвиватись фізично. У відповідь школярі виказали слова подяки депутату обласної ради Г. О. Войтову за придбані тренажери, голові Верхньодніпровської районної ради А.В. Кравченко за підтримку та О.В.Кваші за ініціативу та особисту участь у благоустрої майданчика, адже тепер у дітлахів з’явилось місце, де вони можуть займатись спортом та відпочивати на перервах. Також діти дякували всім хто залучився та допоміг зі встановленням майданчику, а саме Тімохіну О., Храпанову А. та іншим.
Після урочистого перерізання стрічки діти юрбою ринули на майданчик випробовувати тренажери. Враження дітей неможливо передати словами.
Тепер у дітей дійсно буде місце, де вони зможуть проводити вільний час та оздоровлюватись.
Організаційний відділ Верхньодніпровської районної ради

Версія для друку Написати листа

Про цей сайт | Запитання | Адміністратор